Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Тарифы МТС > Супер інтернет від МТС

Супер інтернет від МТС

Без мобільного інтернету сьогодні вже мало хто обходиться. Гаджети з доступом в мережу стали невід’ємною частиною нашого життя, так само, як і живе спілкування. Щоб перевірити пошту або переглянути новини в соцмережах більше не потрібно перебувати весь час біля комп’ютера, для цього достатньо мати під рукою телефон.

Дуже доречно в такій ситуації припали тарифи мобільного оператора МТС для доступу в інтернет, це послуга Супер Інтернет.

Отже, що ж пропонує гігант мобільного зв’язку своїм абонентам?

Послуга розрахована на абонентів, які користуються передплаченим зв’язком. Ряд тарифних планів не має доступу до послуги, це теж необхідно врахувати. Отже, не можуть користуватися Супер Інтернетом абоненти: Супер МТС 3D Нуль 35, супер МТС 3D Нуль, Супер МТС 3D Команда, смартфон і Планшет.

Обов’язково врахуйте швидкість, яка буде можлива. Оператором використовується технологія GPRS, а значить, канал низькошвидкісний. Так, може бути підключена технологія EDGE, яка збільшить швидкість, але несуттєво. В ідеалі пропускна здатність GPRS і EDGE дає до 300 Кб/с. Але на практиці, як відомо, показники нижче, приблизно 250 кб/с.

Однак, якщо інтернет потрібен вам в будь-яких умовах, де б ви не знаходилися і виключно для обміну повідомленнями або перегляду текстової інформації, то цього буде достатньо.

Існує кілька способів підключитися до послуги Супер Інтернет, все залежатиме від потреб і можливостей кожного клієнта.

Супер інтернет на добу

Цей варіант створений для абонентів, яким необхідний інтернет лише на незначний час — на добу. Замовити пакет послуг можна, набравши на своєму мобільному комбінацію * 101 * 224 #. Після відправлення запиту послуга буде активована протягом доби. При цьому буде знята абонентська плата в розмірі 1 грн. і нарахований трафік в 100 Мб. Якщо послуга перестала бути вам потрібна, її можна відключити комбінацією * 101 * 323 #.

Супер Інтернет на тиждень

Якщо короткострокове підключення вам не підходить, можна вибрати користування послугою більш тривалого сроку дії, скажімо, 7 днів. При цьому в кожний із зазначених днів користувач отримає повністю безлімітний інтернет. Активується послуга так само просто — USSD запитом, відправленим на номер * 101 * 227 #. Послуга буде активована протягом доби. При цьому обов’язково візьміть до уваги, що на максимальній швидкості відбувається лише надання першого 100Мб, після цього діє обмеження — 32 Кб / сек.

Відключається послуга запитом *101*326#

Супер Інтернет на місяць

Цікавить підключення інтернету на місяць? Оператором передбачений і цей варіант. При вартості в 40 коп / день ви отримаєте безлімітний інтернет протягом місяця.

Також, як і для інших випадків, для цього існує USSD запит на номер *101*221#. І точно так само підключення займе добу. Перші 100 Мб ви отримаєте на повній швидкості, решта ж кількість трафіку буде подано зі швидкістю 32 Кб/сек. Відключення можливе при наборі на мобільному *101*320#.

Є також і третій варіант взаємодії. Послуга Супер Інтернет в такому випадку виділяє абоненту 100 Мб трафіку на добу використання. Вартість їх складе 2,50 грн. сума стягується з абонента щодня. Якщо ж трафік не був використаний — гроші залишаються на рахунку, а залишок мегабайт обнуляється.

Підключення відбувається за допомогою набору комбінації *101*225# і клавіші виклику. Відключення — СМС повідомлення на номер 2100.

Отримати більш детальну інформацію щодо дії послуги можна на сайті оператора або ж за номером 111 або 555.

Російська версія тут.

загрузка...

Коментарі до Супер інтернет від МТС

  1. vikky:

    Интересно. Тут сейчас можно еще и по номеру телефона на карту перевод делать у водафона вроде, кто пробовал? А кто какие сервисы для перевода с телефона на карту знает кроме приложения Глобал через которое вывожу иногда деньги с мобильного Киевстар на карту привата мою вот так КС-Global-карта

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>