Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Тарифы МТС > Стартовий пакет мтс 3д нуль. Детальні умови

Стартовий пакет мтс 3д нуль. Детальні умови

Стартовий пакет мтс 3д нуль передбачає безкоштовне спілкування всередині мережі, вільний доступ до інтернету і безкоштовні СМС-повідомлення за стандартну абонентську плату. Кожен день стягується певна сума, і абонент до закінчення доби не хвилюється, скільки він ще може користуватися послугами оператора, без кінця перевіряючи рахунок. За використання інтернету, СМС і здійснення дзвінків гроші знімаються окремо і тільки після першого використання — якщо абонент не користувався послугою, гроші не стягуються. Крім цього, при необхідності залишається можливість підключати акції, послуги, знижки, які дозволяють зробити спілкування ще вигіднішим і доступнішим. Пакети мтс 3д були надані на загальний огляд в 2011 році і отримали велику популярність.

Читайте також Мтс 3д нуль — якість і економія в одному тарифі

Тарифікація стартового пакета мтс 3д нуль:

 • Пакет «безкоштовні 30 хвилин» — абонентська плата 0,35 грн / день;
 • Пакет «20 СМС всередині мережі» — абонентська плата 0,35 грн / день;
 • Пакет «30 Мб інтернету» — абонентська плата 1грн/день;
 • Дзвінки на номери інших мобільних операторів — 1,2 грн / хв;
 • СМС на номери інших абонентів — 0,6 грн / хв.

Всі послуги надаються за умови щомісячного обов’язкового поповнення рахунку на суму 40грн. Після використання пакетних послуг вартість дзвінків, СМС та інтернету залежить від вашого місця перебування, тому що даний тарифний план відноситься до числа регіональних і діє лише в 6 областях і 4 районах України.

Читайте також Мтс акція повний нуль 2013. Наскільки вона вигідна?

Якщо абонент поповнив рахунок, тарифікація відбувається наступним чином:

 • Дзвінки між абонентами МТС — 0,75 грн / хв;
 • СМС всередині мережі — 0,6 грн / хв;
 • Інтернет — 10грн/Мб.

Тариф мтс 3д нуль 25 — вигідна регіональна пропозиція

За тарифом мтс 3д нуль 25 ви отримуєте більш вигідну тарифікацію і розширений пакет послуг. Таким чином, за тарифом мтс 3д нуль 25 діють умови:

Читайте також Тарифи МТС Україна повний нуль. Подробиці

 • Пакет «безкоштовні 70 хвилин» — абонентська плата 0,35 грн / день;
 • Пакет «30 СМС всередині мережі» — абонентська плата 0,35 грн / день;
 • Пакет «100 Мб інтернету» — абонентська плата 1грн/день;
 • Дзвінки на номери інших мобільних операторів — 0,25 грн / хв.

Пропозиція для близьких людей — пакет супер мтс команда 3д

Команда 3д мтс — це послуга, за умовами якої абонент може безкоштовно спілкуватися з 2 близькими людьми без додаткових оплат. Для цього потрібно поповнити рахунок на 40грн і активувати послугу по тарифу 10грн/номер. При необхідності можна номера змінити. Єдиний недолік послуги: вона регіональна і діє лише в кількох областях країни.

Як активувати тариф мтс команда 3д

Уточніть у представника техпідтримки, чи входить ваша область в регіон даної послуги. Активація пакета супер мтс команда 3д здійснюється за допомогою дзвінка за номером 7722, далі потрібно слідувати голосовим підказкам і заміна тарифного плану відбудеться в автоматичному режимі. При активації даного тарифного плану за номером абонента безкоштовно підключалася мелодія замість гудків на 30 днів, яку по закінченню цього часу можна продовжити за окрему плату, або зовсім відключити. Далі потрібно поповнити рахунок на 40грн і подзвонити по номеру 7770, щоб зареєструвати 2 номери абонентів. На жаль, на даний момент підключення команди 3д мтс неможливо.

Читайте також Супер мтс 3д нуль 25. Умови та підводні камені тарифу

МТС 3д — дійсно вигідні пропозиції

На основі пакетів мтс 3д створені тарифи, які підходять людям, які рідко здійснюють дзвінки, відправляють СМС або потребують доступу до мобільного інтернету. Одним з вигідних пропозицій є тариф мтс 3д нуль 25, створений на базі умов мтс 3д, а умови тарифу мтс команда 3д дозволяють спілкуватися з близькими людьми без тарифікації та абонентської плати.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>