Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги Лайф > Стандартний пін код на лайфі. Можливі варіанти

Стандартний пін код на лайфі. Можливі варіанти

Купивши нову сім-карту лайф, при її активації телефон запросить ввести код, і всі чомусь починають згадувати міфічний стандартний пін код на лайф. Ознайомитися з цим числом ви можете на пластиковій упаковці від карти, де вона відламується, але всім відомо, що пін код лайф за замовчуванням активований, тому обов’язково потрібно знати це число хоча б для першого введення, якщо ви далі не маєте бажання ним користуватися.

Читайте також Як перевірити рахунок на лайфі?

Чи потрібен взагалі стандартний пін код на лайф?

Нікому не секрет, що пін код лайф за замовчуванням потрібен для того, щоб тільки ви могли користуватися даною сім-картою. Якщо ви його придбали, то вам відповідати за всі вихідні дзвінки та СМС-повідомлення, тому мобільний оператор вчасно подбав про своїх абонентів, заблокувавши доступ до операцій сім-карти та телефону, відповідно.

Якщо пін-код — захисний чотиризначний пароль, — буде стандартним для всіх сім-карт, так який тоді з нього толк? Немає сенсу встановлювати захист, якщо про методи його зняття знають усі. Напевно, все-таки навіть стандартний пін-код повинен відрізнятися.

Читайте також Як перевірити хвилини на лайфі?

Так який стандартний пін код на лайф?

Оператор мобільного зв’язку лайф не має одного єдиного пін-коду для всіх сім-карт. Його розробники поділяють думку, що цей код повинен знати тільки власник карти. Знайти код ви можете безпосередньо на упаковці від сім-карти.

Користь від puk код life

Забувши, який пін-код встановлений на вашій сім-карті, можна спробувати його вгадати. Будьте обережні, число спроб обмежене тільки трьома, далі картка просто блокується. Абонент не може її використовувати, поки не введе puk код. Це число можна також знайти на упаковці від сім-карти або в сервісному центрі мобільного оператора. Якщо ви введете 10 разів неправильно puk код, то телефон заблокується і без допомоги оператора тут не обійтися.

Читайте також Як дізнатися свій тариф на лайфі?

Що робити, якщо ви не знаєте ці важливі паролі?

Якщо ви забули, з яким стандартним пін кодом на лайф була ваша сім-карта, puk код life теж не відомий, а упаковка від неї не збереглася, ви можете звернутися в сервісний цент або зв’язатися з оператором за номером 5433, відповісти на контрольні запитання та отримати всю потрібну інформацію. Для отримання пін-коду потрібно назвати:

  • - Дату останнього поповнення рахунку;
  • - 5 номерів, на які здійснювалися останні дзвінки;
  • - Інформація особистого характеру (паспортні дані).

Не забувайте про свою безпеку, зберігайте всі паролі і коди, які вам можуть стати в нагоді. Після вимкнення цих кодів телефоном в будь-який момент можуть скористатися зловмисники.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>