Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги МТС > Служба підтримки МТС. Як подзвонити та які питання вирішує?

Служба підтримки МТС. Як подзвонити та які питання вирішує?

Який би з мобільних операторів не здавався для вас переважним, якими б прозорими і вигідними не видалися умови надання послуг, все одно рано чи пізно приходить звернутися за допомогою фахівця. Всі мобільні оператори мають «гарячу лінію» — номер, за яким можна подзвонити в технічну підтримку і отримати вичерпну консультацію. Ці номери в більшості випадків легко запам’ятовуються, так як поєднуються з трьох цифр. Але яку інформацію дозволено надати службі підтримки мтс, а що вам можуть сказати тільки в сервісному центрі, потрібно розібратися.

Читайте також Тарифи МТС Україна повний нуль. Подробиці

Як працює служба підтримки мтс Україна

Основних завдань у техпідтримки мтс два: відповісти на основні питання, які хвилюють абонентів цього оператора, і забезпечити всім абонентам висококваліфіковану допомогу в будь-якому місці і в будь-який час.

У мтс служба підтримки Україна працює в декількох напрямках. Якщо ви абонент МТС, ви можете зателефонувати за номером 111. Цей номер працює в структурі автоінформатора, ви можете прослухати інформацію про тарифи, акції, послуги або про стан рахунку. Також за цим номером ви отримаєте консультацію у разі втрати телефону, труднощах у відправці СМС і ММС-повідомлень, або ж у разі блокування номера. Щоб не морочитися і не слухати всю інформацію, перш ніж поспілкуватися з оператором, потрібно, зателефонувавши за номером 111, натиснути 3, а потім відразу 0. Таким чином техпідтримка мтс буде доступна вам миттєво. Дзвінки за цим номером для абонентів МТС не тарифікуються.

Читайте також Як перевірити баланс на мтс Україна?

У мтс служби підтримки України є платний номер

Якщо вам потрібно терміново зв’язатися з оператором, і ви не хочете слухати непотрібну інформацію, служба підтримки мтс працює за номером 555 без автоінформатора. Зверніть увагу, що ці дзвінки будуть платними і обійдуться вам в 0,47 грн за першу хвилину. Щоб зв’язатися з оператором, потрібно тільки вибрати відповідний вашого питання розділ.

Номер служби підтримки мтс Україна для потенційних клієнтів

Якщо ви не є абонентом даного оператора, ви можете ознайомитися з акціями, тарифами та іншої важливою інформацією, зателефонувавши за номером 044 240 00 00.

Компанії, за якими закріплені від 1 до 19 номерів МТС, можуть звертатися в службу підтримки за номером (044) 240-00-04, а якщо номерів налічується від 20, то для таких компаній визначений номер (044) 240-00-01.

Читайте також Як взяти гроші в кредит на мтс?

Нове рішення проблем — онлайн підтримка мтс

Щоб поліпшити технічну підтримку, оператор МТС з 2010 року ввів новий спосіб зв’язатися з оператором — скористатися веб-чатом. Для того, щоб поспілкуватися через інтернет з представником МТС, потрібно зайти на сайт компанії www.mts.com.ua і вибрати там розділ «Сервіс та підтримка». Перед вами розкриється список тем для запитань. Потрібно вибрати ту, яка вам ближче, ввести ім’я для звернення до вас і можете вводити своє питання. Відповідь на нього вам дасть фахівець, роботу якого ви зможете оцінити після закінчення консультації. Онлайн підтримка мтс доступна в будь-який час. Таким чином, ви зможете вирішити всі проблеми, не відволікаючись на телефонні дзвінки і не витрачаючи часу на очікування з’єднання з оператором.

Читайте також МТС переказ грошей з телефону на телефон. Детальна інструкція

МТС йде назустріч своїм абонентам

Дозволити всі можливі питання, що стосуються організації роботи обслуговування абонентів компанії МТС, можна кількома способами. Розробники подбали про те, щоб консультація проводилася конструктивно, оперативно і зручно для абонента. Що стосується інтернет-чату, напевно, це одне з найкращих рішень поспілкуватися з оператором. Таким чином, абоненти можуть безперешкодно вирішувати виниклі питання і вдень, і вночі.

загрузка...

3 Коментарі до Служба підтримки МТС. Як подзвонити та які питання вирішує?

  1. Онлайн кредит на карту срочно http://www.fontspace.com

  2. Индика это — Полив марихуаны во время цветения конопля пищевая ценность

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>