Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги Киевстар > Прямий міський номер Київстар

Прямий міський номер Київстар

Компанія Київстар надає своїм абонентам (контрактної форми обслуговування) нову послугу — «Прямий міський номер». Сервіс буде дуже корисний в першу чергу для бізнесменів, так як допоможе об’єднати мобільний і міський номери в одному пристрої. Так, вже маючи мобільний номер мережі Київстар, ви зможете підключити до нього додатковий — міський.

При цьому всі плюси мобільного зв’язку зберігаються на вашому телефоні — починаючи від можливості переглядати пропущені дзвінки і до вільного переміщення, попередньо обравши собі номер з бази номерів у оператора. До того ж, можна підключити декілька номерів в різних областях.

Візьміть до уваги, послуга доступна не у всіх містах, вона діє в: Вінниці, Чернівцях, Дніпродзержинську, Чернігові, Дніпропетровську, Черкасах, Житомирі, Хмельницькому, Донецьку, Херсоні, Івано-Франківську, Харкові, Запоріжжі, Ужгороді, Кривому Розі, Тернополі, Києві, Сумах, Луганську, Сімферополі, Луцьку, Севастополі, Львові, Рівному, Маріуполі, Полтаві, Миколаєві, Одесі та Горлівці.

Як підключити міський номер на Київстар

Сервіс доступний для підключення в центрах обслуговування абонентів Київстар а також при використанні системи інтернет-самообслуговування «Мій Київстар».

У системі «Мій Київстар» для отримання послуги необхідно перейти за посиланням

https://my.kyivstar.ua/tbmb/login_beeline/show.do;jsessionid=97fyTFLRxpQVkZB24JlbzTD9zYRkk9yHT7qzd3vzlRNgShldLV0S!1792487026, Після чого виконайте вхід і залиште заявку на активацію.

Вартість послуги «Прямий міський номер» в мережі Київстар

Після підключення послуги абоненту потрібно один раз заплатити 10 грн. крім того, за вибір номера з бази оператора потрібно буде внести плату в розмірі 180 грн. Щомісячна плата складе 25 грн. Ця сума буде знята з рахунку абонента в певний день.

Зверніть увагу, міський номер, прив’язаний до мобільного номеру абонента за допомогою переадресації — віртуальний, а це означає, що всі вхідні дзвінки спочатку будуть надходити на мобільний номер. У зв’язку з цим абонент буде змушений оплачувати вхідний дзвінок з переадресованного номера.

Вартість дзвінка оплачується, починаючи з 3-ї секунди, тарифікація похвилинна. Одна хвилин розмови обійдеться абоненту в 10 коп / хв. Для абонентів, яким надходить багато дзвінків з міських номерів протягом дня можна підключити пакет хвилин. Він називається «Прямий міський — базовий» і вартість його підключення складає 39 грн. в місяць. Зняття вказаної суми з рахунку відбувається одноразово, після чого абонент отримує входять переадресовані виклики безкоштовно.

Для отримання більш детальної інформації про дію послуги, її налаштуванні і підключенні зверніться до сервісного центру або ж службу клієнтської підтримки (644 з мобільного). Дзвінки з номерів Київстар безкоштовні.

Читайте російською: як підключить міський номер.

загрузка...

Коментарі до Прямий міський номер Київстар

  1. Тоня:

    Для предпринимателей это очень хорошая услуга. Кстати, могу рассказать одну хитрость для абонентов киевстар, как вывести деньги с киевстара на карту банка при помощи Global24 электронного кошелька всего за 3,5%, вот так,небольшая, но все же экономия получается.Плюс,с Global24 можно купить Payeerе, чего нельзя сказать о киевстаре.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>