Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги МТС > Послуга МТС «Вам дзвонили»

Послуга МТС «Вам дзвонили»

Чекаєте важливого дзвінка, а в телефоні як на зло розряджена батарея? Тепер турбуватись про те, які саме абоненти вам дзвонили, не доведеться — МТС надає послуги «Вам дзвонили» і «Є зв’язок». Перша допоможе дізнатися, які дзвінки ви пропустили за той час, поки телефон був відключений. Так на телефон доведеться SMS-повідомлення з номерами телефонів абонентів, які намагалися до вас додзвонитися в зазначенням часу дзвінка і кількості викликів. Друга послуга, а саме — «Є зв’язок» сповістить абонентів, які телефонували вам під час відключення про те, що ви знову на зв’язку. Абонент отримає інформаційне повідомлення з текстом «абонент знову на зв’язку, зателефонуйте йому». Попутно буде вказаний номер.

Крім цих двох послуг можна замовити третю — сервіс «Я на зв’язку». Послуга дозволяє управляти відправкою повідомлень з інформуванням певних абонентів. Всі зазначені послуги надаються абонентам МТС абсолютно безкоштовно.

Як підключитися до послуги МТС «Вам дзвонили»?

Активувати сервіс можна кількома способами. Наприклад, набравши на своєму мобільному телефоні комбінацію * 120 * 11 # та клавішу виклику. Дізнатися, чи підключена послуга, можна, набравши * 120 * 1 #. Так, на дисплеї вашого мобільного відбитися інформація про поточний статус абонента.

Якщо у вас виникла необхідність відключити сервіс, зробити це можна, набравши код * 120 * 12 #.

Крім того, впоратися із завданням можна, використавши SMS. На номер 620 надішліть

Повідомлення з текстом «11». Для перевірки стану — SMS на той же номер, але з текстом 1. Для відключення послуги — відповідно з текстом «12».

Як підключитися до послуги МТС «Є зв’язок»?

Сервіс доступний кожному без винятку абоненту, для цього необхідно набрати * 120 * 21 # і натиснути клавішу виклику. Дізнатися про поточний стан рахунку можна за допомогою іншого запиту — * 120 * 2 #. Так всього за кілька секунд ви побачите на дисплеї телефону поточний статус послуги. Відключення відбувається за номером * 120 * 22 #.

Якщо за допомогою USSD запиту активувати послугу не вдасться, виконати необхідні дії можна за допомогою SMS. Надішліть на номер 620 повідомлення з текстом 21. Для перевірки статусу — з текстом «2», а для відключення — з цифрою «22» все це на той же номер — «620».

Читайте також російскою: «Вам звонили«.

Як підключитися до послуги МТС «Я на зв’язку»

Надішліть USSD запит * 120 * 31 # і натисніть кнопку виклику на своєму телефоні. Перевірка стану — * 120 * 3, відключення сервісу — * 120 * 22 #. SMS допоможе виконати ту ж операцію — відправте повідомлення з текстом «32» на номер «620». Підключення — з текстом «31», перевірка стану — «3» на той же номер.

Більш детальну інформацію про роботу цієї послуги а також інших пропозицій від МТС можна отримати, звернувшись в клієнтську підтримку МТС — за номером 111. Дзвінки з мобільних для абонентів МТС безкоштовні.

загрузка...

Коментарі до Послуга МТС «Вам дзвонили»

  1. Елена:

    мне нужно срочно найти один номер

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>