Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги Киевстар > Послуга маячок від Київстар. Як вона працює?

Послуга маячок від Київстар. Як вона працює?

За останні роки послуга маячок від київстар стала досить популярною. Мобільний оператор дозволяє своїм абонентам контролювати місцезнаходження членів своєї сім’ї або підлеглих співробітників. Після вашого запиту на телефон приходитиме повідомлення з точними координатами знаходження абонента, який вас цікавить, або налаштуйте ММС, що дозволить отримувати на телефон карту, як дістатися до абонента від вашого місцезнаходження. Також переглядати дані можна через інтернет — все залежить від ваших побажань. Відтепер дізнатися, де саме знаходиться хтось із ваших близьких чи знайомих, можна швидко і просто, навіть не турбуючи цікавість людини. Через супутниковий зв’язок всі дані про абонента передаються за запитом із зазначенням точних координат.

Читайте також Як перевірити рахунок на лайфі? Популярні способи

Стежити інкогніто за людиною не можна. Раз на місяць оператор сповіщає його повідомленням, хто підключив послугу маячок київстар і стежить за ним таким чином. Підключення даної функції повинен підтвердити абонент, над яким здійснюється контроль. Без підтвердження функцію підключити не можна.

Як підключити / відключити функцію маячок київстар?

Щоб підключити функцію маячок київстар, потрібно відправити СМС-повідомлення на номер 5147, вказавши в тексті слово «ДОДАТИ» і номер того, за ким хочете простежити, у форматі 380 ….

Вартість одного повідомлення за запитом (не залежно від його формату) — 2грн.

Щоб відключити функцію маячок від київстар відправте СМС-повідомлення на номер 5147, вказавши в тексті слово «ВИДАЛИТИ» і номер у форматі 380 ….

Читайте також Як перевести гроші з мтс на мтс в Україні?

Деталізація стану послуги маячок за вашим номером

Тип информації Номер
Дізнатися через СМС, де знаходиться абонент *147*1*1*380… #
Дізнатися через ММС де знаходиться абонент *147*2*1*380…#
Додати номер для спостереження *147*1*4*380…#
Видалити номер для спостереження *147*1*5*380…#
Переглянути повний список номерів під наглядом *147*1*3#
Подивитися, хто стежить за вашим номером *147*1*6#
Додаткова інформація 147*1#
Підключення щоденної абонентської плати 477*78*

Зверніть увагу на умови роботи послуги маячок від київстар:

- Діє не по всій території країни. Обслуговуються тільки найбільші міста;

- Функція маячок київстар досить дорога;

- Відповідь на запит можна отримати, тільки якщо номер знаходиться в мережі;

- Простежити анонімно не можна;

Читайте також Мтс акція повний нуль 2013. Наскільки вона вигідна?

- Ви не можете точно знати, де знаходиться людина, так як він може залишити мобільний телефон в будь-якому місці;

- gps трекер, що дозволяє визначити точні координати місцезнаходження абонента через інтернет, впливає на працездатність акумуляторної батареї. Вона розряджається через 5-6 годин.

Аналогічна функція маячок мтс

Абоненти МТС, щоб простежити за близькими, можуть скористатися функцією «Дитина під наглядом», яка визначає місцезнаходження абонента також, як і Маячок. Працює через Інтернет, СМС і спеціальний додаток на андроїд.

Ціна за одне інформативне повідомлення становить від 0,5 грн до 2грн — залежно від замовленого пакета. Всі деталі і нюанси по даній функції краще уточнювати у оператора МТС за номером 111.

Контроль у всьому — запорука успіху і спокою

Читайте також Мтс 3д нуль — якість і економія в одному тарифі

Незалежно від того, якому оператору мобільного зв’язку ви віддаєте перевагу, і на яких умовах обслуговується ваш номер, послуги маячок від київстар і маячок мтс залишаються одними з найбільш затребуваних. Підключивши дані послуги, ви зможете не переживати, добралися чи ваші рідні на роботу або навчання, де вони знаходяться зараз і що роблять. Варто відзначити, що помилитися кожна з функцій в обчисленні координат може на 100-200м, але це не так вже й багато на тлі великого міста.

Щоб бути в курсі всього, що відбувається, функції «Маячок» та «Дитина під наглядом» — це краще рішення всіх проблем.

загрузка...

2 Коментарі до Послуга маячок від Київстар. Як вона працює?

  1. добрий день мене есть вопрос как мени пидключити послугу маячок я не коли не пользувався вашей послугой как можна пид ключити свой онебук через вашь интернет ви можете мени помочь

  2. Cоня:

    Если есть ребенок, это оочень полезная услуга. Кстати, недавно узнала , что можно деньги перевести с киевстара на мтс с помощью Global24 электронного кошелька. Использую вообще этот кошелек для вывода денег с мобильного счета киевстар, получается выгодно:Кс — >Global24 2.5% +1% Global24 — >карта. Итого 3.5%, а не 4%, как если бы переводить на прямую.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>