Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги МТС > Послуга Дитина під наглядом від МТС. Як вона працює?

Послуга Дитина під наглядом від МТС. Як вона працює?

Порівняно недавно, МТС Україна представила на ринок послуг, свій новий сервіс «Дитина під наглядом», яка відразу стала популярною серед багатьох батьків. Можна більше не хвилюватися про місцезнаходження не тільки своєї дитини, але і всіх інших членів сім’ї. З послугою «Дитина під наглядом» від МТС, ви не тільки будете знати, де знаходиться будь-який член вашої родини, але й можете подивитися це місце на карті.

Які можливості надає послуга Дитина під наглядом ?

Дана послуга від МТС Україна, має дві основні можливості:

отримувати СМС з адресою місцезнаходження шуканого абонента (для цього треба знати як перевірити рахунок мтс коннект).

Якість цієї послуги залежить від величини населеного пункту, в якому знаходиться людина, місцезнаходження якого вас цікавить. Якщо це велике місто, то вам прийде СМС з назвою міста, вулиці і номер будинку, де знаходиться абонент. Якщо ж місто дуже маленьке або село, то в СМС буде відображатися тільки назва населеного пункту і назву вулиці. У разі, якщо об’єкт пошуку знаходиться на трасі, то найближчий населений пункт і буде обумовлювати його перебування.

переглянути місце розташування абонента на карті

Якщо у вас смартфон Android, вам потрібно буде тільки завантажити додаток для сервісу Дитина під наглядом від МТС.

Для інших телефонів, доступні WEB – або WAP — карти.

Додаткові сервіси в послузі «Дитина під наглядом» від МТС Україна

Оновлена послуга Web -версії

У послузі з’явилося Автоматичне стеження. Прекрасна річ, щоб зайвий раз не відволікатися на щоденний алгоритм пошуку людини. Ви просто ставите потрібний час, наприклад, з 10:00 до 15:00, і послуга від МТС, буде виконувати пошук з інтервалом в 30 хв. А, коли вам зручно, можете переглянути переміщення запитуваного абонента.

Також, для батьків виявляють особливу турботу про дітей, дуже привабливий сервіс Контроль зони. Людина, що користується послугою «Дитина під наглядом», отримує СМС — повідомлення, якщо абонент (дитина), покидає зону або, навпаки, входить в неї. Це дуже зручно, у випадках, коли батько цікавиться, у скільки його дитина вийшла зі школи, і коли прийшла додому. Цей сервіс значно полегшує життя батьків, тому, що діти, не завжди обтяжують себе дзвінком батька про своє повернення додому. В будь якому разі до початку користування послугою треба зайти на www mts com ua перевірка рахунку.

Ще кілька можливостей послуги Дитина під наглядом від МТС Україна

Ви можете налаштовувати профіль абонента: зміна імені, пароля, логіна, параметрів інтерфейсу необхідних абонентів.

При необхідності, можна переглянути історію запитів за певний період минулого часу. Ці переміщення можна на карті, якщо ви використовуєте послугу Автоматичного визначення місця розташування.

Встановлені режими відстеження, ви завжди можете відключити.

Як підключити послугу Дитина під наглядом

Щоб стати користувачем цієї послуги, потрібно відправити СМС з текстом ІНФО ВКЛ на номер 7005, вартість якого 2,31 грн.

Для деактивації послуги «Дитина під наглядом», відправити СМС — повідомлення з текстом ІНФО ОТКЛ на номер 7005.

Як користуватися послугою Дитина під наглядом?

Для початку користування послугою, вам потрібно ввести номери телефонів своїх родичів, друзів, місце положення яких хочете знати. Відправляємо повідомлення на номер 7005, з текстом ДОДАТИ «номер телефону» «Ім’я». Імовірно, Додати 80500000000 Син.

Абоненту, якого ви хочете внести в список пошуку, прийде повідомлення, про те, що ви запитуєте його згоду на те, що ви будете мати можливість визначати його місцезнаходження. Якщо абонент згоден, то він відправляє СМС на номер 7003, текст якого в разі згоди такої ТАК «номер телефону», у разі незгоди — НІ «номер телефону».

Під «номер телефону», мається на увазі номер абонента, який дає запит на пошук.

Коли ви хочете дізнатися, де в даний момент перебуває абонент, зазначений у списку послуги, відправте повідомлення, в якому потрібно написати — ПОШУК «номер абонента» або «ім’я».

Читайте також статтю про мтс екстра гроші як замовити.

ПОШУК Син, або замість слова «Син» введіть його номер телефону. Після цього, ви отримаєте посилання на WAP — карту, де буде вказано дане перебування запитуваної абонента.

Існує багато думок про доцільність даної послуги. Усілякі «за» і «проти» звучали в сторону сервісу «Дитина під наглядом». Багато говорили, що вони виросли без мобільного нагляду і стали нормальними людьми. Так, але в який час росли ви, і яке зараз? Це дві полярні протилежності. Є й такі люди, які стверджують, що це обмежує свободу дитини. У цьому випадку довго можна сперечатися, але у більшості одна відповідь — такі закони часу. А на підтримку цієї послуги говорить той факт, що число людей, які підключилися до цієї послуги, росте з кожним днем.

загрузка...

Коментарі до Послуга Дитина під наглядом від МТС. Як вона працює?

  1. Ольга:

    Как отключить услугу,, ребёнок под надзором,,

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>