Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги МТС > Послуга чорний список МТС Україна. Як її підключити?

Послуга чорний список МТС Україна. Як її підключити?

Напевно, у кожної людини є докучливий знайомий, який своїми дзвінками може звести з розуму. Але буває й так, що ці дзвінки набувають агресивний характер або загрожують вашій безпеці. У такому випадку неодмінно потрібно заблокувати доступ небажаного номера, додавши його в мтс чорний список. Ви зможете полегшено зітхнути і забути про те, що вас так дратувало, а недоброзичливцю доведеться змиритися або змінити номер.

Читайте також Як занести номер в чорний список мтс?

Послуга чорний список мтс Україна

Всі номери, які не дають вам спокою, слід упорядкувати і заблокувати доступ до вашого номеру. Для цього передбачений компанією мтс Україна чорний список. Ви можете обмежити в доступі до вас 300 номерів, як мобільних, так і міських, також не має значення країна або оператор мобільного зв’язку. Всі ці абоненти не тільки не зможуть вам зателефонувати, але і надіслати СМС-повідомлення, що не може не радувати. Після внесення в число мтс чорного списку, абонент при здійсненні дзвінка буде чути, що ви перебуваєте поза зоною дії мережі.

Як вчинити активацію мтс Україна чорного списку

Є два способи додавання номера в чорний список. Вам слід зателефонувати в технічну підтримку за номером 111 і продиктувати фахівцеві номер, який хочете заблокувати. Також ви можете видалити номер зі списку, звернувшись до оператора.

Абонентам МТС доступний особистий контроль номера через інтернет. На сайті оператора мобільного зв’язку вам надано «Інтернет-помічник». Зайшовши на свою сторінку, ви легко створите чорний список мтс Україна і самостійно додасте номер недоброзичливця.

Читайте також Тарифи мтс контракт. Які вони бувають?

Якщо на створення чорного списку мтс Україна часу немає

Вищеописані способи боротьби з нав’язливими дзвінками ефективні, але у них величезний мінус — для використання послуги чорний список мтс Україна потрібно витратити багато часу. В окремих випадках варто скористатися переадресацією. У компанії МТС їх є кілька видів, і кожна по-своєму зручна.

Режим «День ніч»

Для того, щоб повідомлення різних послуг не тривожили вас вночі, можете активувати даний режим, і з 23:00 до 7:00 доступ повідомлень типу «Я на зв’язку», «Вам дзвонили», «Подзвони мені» і т.д. НЕ будуть приходити на ваш номер.

  • * 120 * 01 # — активація послуги
  • * 120 * 02 # — деактивація послуги
  • * 120 * 00 # — перевірка статусу

Читайте також Як передати гроші з Київстару на МТС — чи можливо це

Переадресація «Немає відповіді»

Якщо ви не завжди можете відповісти на дзвінок, то з цією переадресацією не потрібно скидати виклик. Ви можете встановити певний час виклику. По закінченню цих секунд дзвінок скидається автоматично. Потрібно вказати номер, на який буде переведений дзвінок. Номер ви визначаєте самі.

  • ** 61 * номер телефону # — активація послуги
  • # # 61 # — деактивації послуги

Технічне створення чорного списку

Створити чорний список можна безпосередньо на мобільному пристрої. У більшості телефонів функція захисту безпеки власника досить добре продумана, тому заблокувати доступ до вас 10 номерами можна безпосередньо за допомогою телефону. На жаль, однозначного опису, як відбувається цей процес, не можна надати. У кожного телефону свої характеристики і функції, вивчайте їх технічні характеристики.

Читайте також Мтс деталізація дзвінків безкоштовно. А як це зробити?

Якщо чорний список не допоміг

Навіть якщо ви обмежили один номер недоброзичливця в доступі, це не означає, що проблема вирішена. Він може придбати новий номер і знову діставати вас своїми дзвінками. Кожен раз доведеться активувати переадресацію. Якщо ви відчуваєте загрозу з боку цієї людини, краще звернутися із заявою в міліцію. Правоохоронні органи ідентифікують недоброзичливця і допоможуть вам впоратися з цією проблемою.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>