Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги МТС > Послуга 15 копійок за кордон від МТС

Послуга 15 копійок за кордон від МТС

Немає можливості часто дзвонити родичам за кордон? Тоді нова послуга «15 копійок за кордон» МТС саме для вас. Вона дозволяє зв’язатися з найдорожчими людьми всього за 15 коп. за хвилину.

Так, згідно з новими тарифами, українці отримали ще одну можливість здійснювати дзвінки на стаціонарні телефони інших країн всього за 15 коп, а на мобільні — 1 грн / хв. Дзвінки без обмежень тепер стали можливі — вам не доведеться платити за з’єднання або думати про внесення щоденної абонплати. Замовлення послуги також абсолютно безкоштовно.

Використання такої можливості стає можливим лише за 3 гривні на добу. Ця добова плата списується з рахунку абонента при першому дзвінку за кордон. Таким чином, якщо в один з днів дзвінок не буде здійснений, гроші залишаться на рахунку абонента.

Як підключити послугу «15 копійок за кордон»?

Підключення відповідного сервісу можливо шляхом набору команди * 101 * 601 #. На вашому телефоні.

Отримати більш повну інформацію про послугу можна за номером * 101 * 600 #. Там же ознайомитеся зі списком країн, в яких діє послуга.

Якщо з якихось причин ви хочете відключити послугу, зробити це можна, набравши код * 101 * 602 #.

Зробити дзвінок за вказаними тарифами після підключення послуги 15 копійок за кордон »можна, набравши <+ або 00> <(код країни)> <Код місцевості або мобільної мережі> <номер телефону абонента>.

Читайте також: Про тариф для смартфонів МТС.

Більш детальну інформацію про дію тарифів та послуг ви можете отримати на офіційному сайті компанії.

загрузка...

Коментарі до Послуга 15 копійок за кордон від МТС

  1. Марина:

    Мне туда звонить не надо, зато я ставками стала интересоваться и искать способы пополнения баланса в париматчес мбоильных. Мне тут показали что если вывести на parimatch с Водафон через приложение Глобал24 ,то сначала пополняешь глобал с телефона и потом уже так Global — >ПМ и не платишь никаких комиссий при этом

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>