Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Пополнение счета > Поповнення Київстар рахунку. Як поповнити вигідно та без проблем?

Поповнення Київстар рахунку. Як поповнити вигідно та без проблем?

Для поповнення рахунку без комісії заповність будь яку форму нижче

Користувачі мобільним зв’язком неодмінно повинні знати, як поповнити рахунок на київстар, адже умови тарифних планів часто передбачають стягування абонентської плати за користування послугами мобільного оператора. Крім того, важливо знати, що поповнення київстар рахунку можливо здійснити не за допомогою всім відомої скетч-картки, а й іншими способами: легшими та вигіднішими для абонентів.

Читайте також Київстар поповнення рахунку через сервіс Портмоне

Як поповнити рахунок київстар за допомогою платіжних систем

Слід визнати, що скетч-картки вже в минулому. Щоб поповнити рахунок на київстар їх використовують ті, хто не вникає в сучасні новинки та не товаришує з Інтернетом. Обізнані люди знають, що можна поповнити київстар можна безпосередньо на сайті компанії через платіжні системи ПриватБанк, EasyPay чи Portmone. Кожен з цих варіантів досить легкий в реалізації, від абонента вимагається лише володіння платіжною карткою Visa чи MasterCard з якої, власне, і будуть утримані кошти. Інтерфейси сторінок цих платіжних систем надзвичайно прості, тому можна без жодного хвилювання використовувати інтернет для поповнення київстар.

Читайте також Київстар модем за 99 грн. Де купити та як користуватися?

Поповнення рахунку київстар без доступу до Інтернету за допомогою платіжної картки

Не завжди є можливість скористатися Інтернетом і здійснити необхідні процедури, але ж поповнити рахунок киевстар все одно якось треба. Для цього достатньо набрати номер 989 або 999 і виконати підказки голосового меню. Дзвінки на ці номери абсолютно безкоштовні, і комісію за послугу сплачувати теж не потрібно. Крім того, якщо поповнити київстар рахунок на суму від 75грн, оператор надає певний бонус.

Поповнити рахунок киевстар альтернативними методами

Поповнити рахунок київстар безплатно ви можете платіжною карткою через банкомат. Єдиною проблемою може стати пошук самого банкомату, якщо банк маловідомий, або місцевість, де ви перебуваєте, вам маловідома.

Термінали самообслуговування теж можуть стати в нагоді. Їх зручний інтерфейс та платіжна система дозволять без зайвих зволікань поповнити рахунок.

Читайте також Гроші на замовлення мтс. Як замовити?

Компанія Київстар пропонує своїм абонентам послугу «Зручна сума». Тепер в різних установах, банках, торгівельних центрах. Побачивши стікер «Зручна сума», ви можете поповнити рахунок на касі, заповнивши спеціальний бланк. Гроші будуть утримані з платіжної картки.

Якщо у вас є електронний гаманець системи WebMoney , то ви теж можете поповнити рахунок на київстар. При цьому доведеться сплатити відсоток, який утримує сама система за свої послуги – 0,4% від суми поповнення.

Як поповнити рахунок з телефона на телефон київстар

Поповнити чужий рахунок дуже просто. Варто набрати наступну комбінацію:

*124*сума переказу*380номер, який поповнюється#

На екрані з’явиться повідомлення, де будуть вказані спеціальний код і умови переказу, щоб ви могли переконатися у правильності набору всіх даних. Якщо все збігається, набираєте наступну комбінацію:

*125*код підтвердження#

Читайте також Як поповнити рахунок київстар через платіжну картку?

Вартість послуги складає 2грн. якщо ваш номер був активований після 01.10.2013року, то переказувати кошти зможете тільки після витрат з особистого рахунку на суму від 40грн, якщо раніше, то послуга підключена автоматично.

Тепер ви знаєте, як поповнюється рахунок з телефона на телефон київстар.

Більшість способів поповнення рахунку київстар безплатно здійснюється, найвигіднішими залишаються платіжні системи через Інтернет та з використанням платіжних карток. Якщо ви не повністю зрозуміли, як поповнити рахунок на київстар, можете звернутися до служби підтримки компанії, зателефонувавши за номером 466 або 477. Також вся важлива інформація є на сайті компанії Київстар.

загрузка...

Коментарі до Поповнення Київстар рахунку. Як поповнити вигідно та без проблем?

  1. Виктория:

    Это все понятно, а вот бывает такие случае когда нужно перевести на другого оператора деньги. Мне как-то нужно было перевести с киевстар на лайф сделала это с помощью Global24 это такой электронный кошелек. А еще с помощью этого кошелка можно с киевстар переводить на банковскую карту. Там получается небольшая комиссия, за перевод с киевстра на кошелек 2,5% а с кошелка на карту 1% и всего 3,5%.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>