Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги Лайф > Підключення послуги інтернет на день від Life

Підключення послуги інтернет на день від Life

Постійний зв’язок з можливістю безперешкодного інтернету — ось що важливо для сучасної людини. Причому, абсолютно неважливо, чи перебуваєте ви в русі або залишаєтеся на місці. Таку послугу сьогодні представляє оператор мобільного зв’язку Life — день мобільного інтернету за технологією GPRS (а також підтримка EDGE в деяких місцях).

За технологією GPRS швидкість інтернету в такому випадку не перевищить 200 Кбіт / сек. Для класичного використання мережі з можливістю переглядати відео і обмінюватися графічними повідомленнями цього, звичайно ж, недостатньо, однак, для перегляду пошти або розмови в соцмережах це більш ніж достатньо. EDGE в свою чергу, допомагає поліпшити ситуацію приблизно на 100 Кб / сек додатково.

Звичайно, необхідно враховувати, що названі умови близькі до ідеальних, на практиці ж абонент може зіткнутися зі швидкістю трохи нижче передбачуваної.

Як підключити послугу інтернет на день від Life?

Активувати послугу може будь-який абонент Життя незалежно від фори обслуговування, тобто, як для абонентів передплаченого зв’язку, так і для контрактників.

Для замовлення послуги традиційно існують три способи:

Перший і найпростіший — відправити USSD запит * 123 * 55 #, звичайно ж, тільки для тих пристроїв, які підтримують USSD запити.

Другий спосіб підключення — коротке SMS-повідомлення, для відправки якого потрібно набрати 55 ВКЛ на номер 123.

Третій спосіб — через інтернет. У системі «Мій Life». Перейдіть по посиланню посиланням https://my.life.com.ua/web/login.jsp?locale=ua&noCache=1382347616458, введіть свої дані, після чого в запропонованому меню виберіть послугу «інтернет на день» і активуйте її.

Вартість використання послуги «інтернет на день» від Life?

Одноразовий платіж складе 7 грн, і в день, коли була підключена послуга, інтернет після цього надається без обмежень.

Як перевірити залишок трафіку мобільного інтернету від Life?

Нерідко у абонентів виникає питання, наскільки та чи інша послуга була використана до кінця. Для того щоб звірити дані, досить набрати спеціальний запит на своєму мобільному * 111 # або * 121 # — так ви отримаєте інформацію про терміни або об’ямах використання послуги.

Як відключити послугу «Інтернет на день» від Life?

Зробити це можна також декількома способами. Перший: USSD запит. Наберіть на мобільному * 123 # і натисніть клавішу виклику.

Другий: SMS-повідомлення. Відправте повідомлення з текстом 55 викл (великими літерами) на номер 123.

Для отримання консультації про оператора мобільного зв’язку зверніться в центр підтримки абонентів за номером 5433.

загрузка...

Коментарі до Підключення послуги інтернет на день від Life

  1. Оксана:

    Мой муж очень любит играть в танки и я пополняю его счет через электронный кошелёк для игры Wargaming (wot, танки, танчики) через вот это Global24 приложение. А так же я для себя могу перевести с киевстар на лайф денежку с минимальной комиссией не выходя из дома.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>