Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги Киевстар > Перевести бонуси з домашнього інтернету київстар

Перевести бонуси з домашнього інтернету київстар

Не знаєте, як скористатися бонусами, отриманими після використання домашнього інтернету «Київстар»? Зробити це нескладно, достатньо лише увійти в особистий кабінет системи «Мій Київстар» в інтернеті. У віконці, що висвітиться, введіть номер свого мобільного, а потім підтвердіть перевід.

Умови використання бонусів «Домашнього інтернету» для оплати мобільного зв’язку

Бонуси, які були переведені на мобільний рахунок завдяки послузі «Домашній інтернет» дійсні тільки 20 днів і можуть бути використані для:

• Для вихідних дзвінків всередині мережі, а також на інші номери. Виняток становлять абоненти, які обслуговуються на кількох тарифних планах. Дізнатися, на які з них не поширюється дія послуги, ви можете на сайті надавача послуг.

• Для оплати SMS та MMS-повідомлень по Україні.Також для плати пакетів додаткових SMS (для абонентів передплаченого зв’язку), які обслуговуються згідно із зазначеними тарифних планів (дізнатися, які саме тарифні плани беруть участь в бонусної програмі, ви можете на офіційному сайті Київстар.

• Для вихідних дзвінків на телефонні номери за послугою «Автовідповідач»: +38067 2222 775, +38067 2222 777, +38067 775 і +38067 777.

• Виходу в інтернет традиційним і WAP-доступами до мережі з використанням технології CSD; Зверніть увагу, для абонентів-контрактників за рахунок бонусів не можна платити щоденну абонентську плату за день користування послугою «WAP доступ до мережі Інтернет за технологією GPRS і EDGE»

• Крім того, абоненти, які користуються передплаченим зв’язком, зможуть оплатити пакет Мб (у випадку, якщо до цього моменту не відбудеться нарахування абонентської плати) за «Необмежений Інтернет» (але тільки за дні, коли абонент користується WAP-доступом або традиційним доступом до мережі Інтернет ) і тільки для обговорених тарифних планів (дізнатися, які тарифні плани беруть участь в бонусної програмі можна, п’ять таки, на сайті «Київстару»).

Зверніть увагу: протягом місяця максимальна кількість бонусів, доступних для використання обмежена 200 штук. Причому, можливість їх використовувати зберігається навіть якщо послуга «Інтернет» була відключена через нестачу потрібної суми на рахунку. Бонуси анулюються тільки в тому випадку, якщо абонент віддає перевагу активувати «Призупинення послуги».

Використовувати бонуси можна буде тільки тоді, коли всі інші бонуси будуть вичерпані або припинять термін дії.

загрузка...

2 Коментарі до Перевести бонуси з домашнього інтернету київстар

  1. It’s amazing to go to see this web site and reading the views of all mates about this post, while I am also eager of getting
    knowledge.

  2. Виктор К.:

    Як цікаво, вперше бачу, ще я вивожу іноді з києвстару на електронний гаманець Global24 та звідти донати роблю в World of Tanks або можна ще вивести звідти на карту банку. Та коли треба купити Payeer, що з києвстару неможливо, то з мобільного києвстар поповнюю гаманець і з нього купую.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>