Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Пополнение счета > Оплата Київстар через інтернет. Як це зробити?

Оплата Київстар через інтернет. Як це зробити?

Для поповнення рахунку без комісії заповність будь яку форму нижче

Щоб без проблем користуватися послугами мобільного оператора, потрібно своєчасно подбати про поповнення рахунку. Стандартний варіант — купити скретч-карту — не вигідний і не завжди доступний. Потрібно шукати альтернативні методи, яких за останні роки з’явилася достатня кількість. Безсумнівно, найзручнішою є оплата мобільного зв’язку київстар за допомогою інтернету. Для цього потрібно небагато: доступ до мережі, банківська карта системи Visa / MasterCard або віртуальний гаманець і телефон.

Читайте також Оплата Київстар банківською картою. Як це зробити

Оплата київстар через інтернет

Просто і швидко здійснити київстар онлайн оплату за допомогою платіжної системи Портмоне. Безперечною перевагою такої послуги є її простота використання і відсутність комісій. Гроші стягуються з банківської карти. На основі цієї послуги працює ряд платіжних систем:

https://www.portmone.com.ua/r3/uk/kyivstar

https://www.portmone.com.ua/ks/djuice/ru/1/

https://www.portmone.com.ua/r3/ru/my-kyivstar/

https://www.portmone.com.ua/account-replenish/uk/3561/

Читайте також Інтернет без кордонів від Київстар. Як замовити, підключити та відключити?

Як оплатити київстар через Портмоне?

Зайшовши на один із сайтів, ви заповнюєте обов’язкові поля, вказуєте номер картки, номер телефону, суму для поповнення і вводите код з картинки.

Після обробки інформації на ваш номер прийде повідомлення про зарахування грошей на основний рахунок. Оплатити послуги київстар за допомогою даної платіжної системи можна на суму від 1 до 3000грн. Важливо, що квитанція про переведення грошей прийде вам поштою, якщо вам потрібна звітність про витрати грошей з картки.

Для постійних клієнтів у системи є бонусні пропозиції, що робить оплату київстар більш вигідною.

Читайте також Як підключити інтернет без кордонів від Київстар?

Як оплатити київстар через інтернет альтернативними методами?

Оплату мобільного зв’язку київстар можна здійснити за допомогою електронних гаманців систем WebMoney, Qiwi, PayPal. Ці грошові системи призначені для переказу грошей в різних сферах послуг: оплата комунальних рахунків, поповнення Інтернету, супутникового телебачення, оплата кредитів і, звичайно ж, оплата послуг київстар. За надання послуг беруть свій відсоток. Як безкоштовний варіант, ви можете користуватися альтернативними системами ПриватБанк, EasyPay або Portmone. Радує, що переведення грошей проводиться просто і швидко, не потрібно володіти особливими знаннями.

Що робити, якщо інтернету у вас немає?

Не всім доступна київстар онлайн оплата постійно, тому потрібно враховувати і той факт, що існує ряд альтернативних методів. Наприклад, мобільний банкінг. Всі великі банки України пропонують своїм клієнтам закріпити за особистим рахунком мобільний номер. За допомогою СМС-повідомлення ви можете перевести гроші на рахунок мобільника з банківської карти системи Visa / MasterCard. Врахуйте, що на основному рахунку має вистачити грошей на СМС-заявку.

Також у компанії Київстар є не менш вигідна і зручна пропозиція поповнити рахунок з банківської картки Visa або MasterCard. Варто всього лише подзвонити на безкоштовний номер 989 або 999 і прослухати голосове меню. За допомогою підказок ввести номер картки, суму для поповнення і вже зовсім скоро на вашому рахунку з’явиться потрібна сума.

Переказ грошей можна здійснити через меню банкомата. Користуючись підказками, ви без проблем поповните рахунок телефону. Перед тим, як користуватися такою послугою, уточніть у працівника банку, передбачена комісія за послугу, чи ні.

Читайте також Як поповнити київстар без комісії в Україні?

Банківські картки системи Visa або MasterCard спрощують життя

Як бачите, власники банківських карт можуть поповнювати рахунок без проблем, переплат, не виходячи з дому. Якщо ви регулярно поповнюєте рахунок, можете користуватися бонусними програмами деяких грошових систем.

загрузка...

Коментарі до Оплата Київстар через інтернет. Як це зробити?

  1. Диана:

    Очень не удобно так оплачивать. Зато я могу рассказать более полезную инфу, как вывести с кивстара деньги на карту с помощью Global24 электронного кошелька всего за 3,5%. А еще с этого кошелька Глобал24 можно купить Payeer. C киевстара это невозможно сделать.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>