Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Пополнение счета > Оплата Київстар банківською картою. Як це зробити

Оплата Київстар банківською картою. Як це зробити

Для поповнення рахунку без комісії заповність будь яку форму нижче

Ви хочете знати, чи є способи оплатити київстар без комісії? Так, є. І не один. Щоб не переплачувати за послугу й поповнювати рахунок без зайвих витрат, більшість абонентів здійснюють оплату київстар банківською картою. Якщо у вас є карта системи Visa або MasterCard, це вже дозволяє вам значно економити, поповнюючи рахунок через електронні системи, мобайл-банкінг або інші спеціальні пропозиції.

Читайте також Як поповнити київстар без комісії в Україні?

Київстар оплата карткою — це так просто!

Щоб регулярно здійснювати оплату київстар без комісії, вам потрібно мати банківську картку і доступ до інтернету. На сайті мобільного оператора є доступ до систем оплати, таких як ПриватБанк, EasyPay і Portmone. Зайшовши на сторінку, вам потрібно буде ввести номер телефону та номер банківської карти. Потім з’являється більш велике меню, де потрібно вибрати, на який рахунок ви хочете покласти гроші: поповнити телефон або здійснити оплату інтернету київстар. Гроші будуть переведені з картки моментально після підтвердження без зайвих комісій.

Оплата київстар банківською карткою без інтернету

Якщо вам терміново потрібно здійснити поповнення київстар сплативши картою, а в даний момент скористатися інтернетом немає можливості, ви можете зателефонувати на безкоштовний номер 989 або 999 і за допомогою підказок голосового меню перевести гроші з картки.

Читайте також Як відключити діджингл від Київстар?

Також поповнити Київстар можна через банкомат. Обов’язково в меню є пункт, де потрібно вказати номер та суму, потім гроші моментально надходять на рахунок.

ПриватБанк створив абсолютно зручну, швидку і легку в управлінні систему мобайл-банкінгу. На зворотному боці картки детально розписано, як за допомогою СМС-повідомлення на номер 10060 можна поповнити рахунок собі або комусь, і всі ці операції теж здійснюються безкоштовно. Єдина умова: номер повинен бути закріплений за картою в банку.

Оператор мобільного зв’язку Київстар пропонує поповнити рахунок з карти в різних місцях обслуговування, позначених стікером «Зручна сума». Заповнивши бланк, ви даєте дозвіл оператору перевести гроші з картки на ваш рахунок.

Термінали самообслуговування — теж легкий спосіб поповнити рахунок, заплативши грошима з карти. Меню користування в таких терміналах завжди продумано настільки просто, щоб кожен міг без труднощів і помилок зробити переказ.

Читайте також Поповнення Київстар рахунку. Як поповнити вигідно та без проблем?

Легкий спосіб переказу грошей — сплатити київстар через вебмані

Маючи відношення до різних фінансових операцій в інтернеті, вам обов’язково знадобиться створити віртуальний гаманець, з яким будуть пов’язані гроші. Вже багато років однією з найпопулярніших електронних систем залишається WebMoney. Через неї можна здійснювати найрізноманітніші грошові перекази: оплатити кредит, комунальні послуги, перевести гроші на банківський рахунок, здійснити оплату київстар через вебмані, а також доступна оплата інтернету київстар. Від вас вимагається лише мати потрібну суму на рахунку гаманця і вказати номер телефону.

Зверніть увагу, що для таких операцій, як поповнення рахунку або інтернету, створювати атестат в системі не потрібно, тоді як для виведення грошей завантажуються скановані зображення документів. За послугу з гаманця утримується 1% від загальної суми переказу.

Читайте також Київстар поповнення рахунку через сервіс Портмоне

Поповнення рахунку здійснювати альтернативними методами і зручно, і вигідно

Якщо ви цінуєте свій час і свої гроші, ви обов’язково виберіть для себе більш зручний спосіб поповнити мобільний рахунок, ніж переплачувати за покупку скретч-карти. Сьогодні поповнити рахунок можна прямо не виходячи з будинку або в спеціально продуманих місцях, за допомогою інтернету, СМС-повідомлень і без зайвих витрат, щоб ви могли завжди залишатися на зв’язку.

загрузка...

3 Коментарі до Оплата Київстар банківською картою. Як це зробити

  1. Василь:

    заберіть зі списку портмоне, бо на цьому сайті вже беруть комісію за поповнення 2%

  2. София:

    Информация полезная конечно, но нигде нет информации о том, как вывести с киевстара на карту банка хорошо что есть Global24 это электронный кошелек. Давно им пользуюсь, потому что часто нужно выводить деньги с баланса. Пополняю его с Киевстар, а дальше уже на карту банка вывожу. Еще, кстати, можно вывести с Global24 на Qiwi, Payeer, Perfect Money.

  3. Мира:

    Тоже пользуюсь Глобал24 когда нужно сделать перевод денег с телефона на карту все проходит быстренько и без долгих ожиданий. Особенно удобно, в такую то погоду

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>