Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Полезные инструкции > МТС переказ грошей з телефону на телефон. Детальна інструкція

МТС переказ грошей з телефону на телефон. Детальна інструкція

Якщо закінчилися гроші на рахунку і терміново потрібно зателефонувати, зовсім не обов’язково шукати, де ж поповнити рахунок, купити скретч-карту, знайти на її купівлю грошей, а достатньо скористатися послугою від оператора мобільного зв’язку мтс переказ грошей з телефону на телефон. Вона дозволяє залишатися на зв’язку, використовуючи інший телефон і не витрачаючи грошей зі свого гаманця, якщо немає можливості поповнити рахунок.

Читайте також МТС пошук дитина під наглядом Україна. Як підключити та як користуватися?

Як здійснити переказ грошей мтс мтс через USSD-запит

Наберіть на телефоні комбінацію:

* 150 * номер абонента МТС * сума #

і натисніть кнопку виклику. Коли ваш запит буде оброблений, на екрані з’явиться відповідь зі спеціальним кодом.

Створивши новий запит:

* 150 * код #

Ви підтвердите правильність інформації та бажання завершити переказ грошей. Якщо ви все зробили вірно, з переказом грошей мтс мтс не виникне проблем, і ви отримаєте відповідне повідомлення. У разі некоректного введення інформації в повідомленні буде вказана причина відмови в здійсненні даної послуги.

Читайте також Гроші на замовлення мтс. Як замовити?

Переказ грошей мтс Україна за допомогою СМС-повідомлення

Поповнити рахунок іншому абоненту ви можете за допомогою СМС-повідомлення, відправленого на номер 150. Повідомлення має бути наступного формату:

Номер абонента * сума

У відповідь вам прийде повідомлення з кодом підтвердження запиту. Відправити код потрібно на номер 150, щоб підтвердити запит.

Якщо ви допустили помилку, у відповідь отримаєте повідомлення із зазначенням причин відмови переказу грошей мтс Україна.

Читайте також Як перевести гроші з мтс на мтс в Україні?

Інформація про тарифікації мтс переказ грошей з телефону на телефон

Вартість переказу — 2,13 грн

Можлива сума переказу — від 1 до 30грн (залежно від тарифного плану)

Мінімальний залишок на рахунку — 5-10грн (залежно від тарифного плану)

USSD-запити і СМС-повідомлення не тарифікуються.

Отримати детальну інформацію про переказ коштів можна за допомогою запиту * 150 # або СМС-повідомлення на номер:

1501 — російською мовою? 1502 — українською мовою? 1503 — англійською мовою

У добу можна здійснити не більше 20 переказів. Деякі тарифні плани не передбачають послугу «Переказ грошей».

Читайте також Мтс акція повний нуль 2013. Наскільки вона вигідна?

Чи можливо здійснити переказ грошей з мтс на лайф?

Досить часто зустрічаються випадки, коли терміново потрібно поповнити рахунок іншому абоненту, але його номер належить іншому оператору мобільного зв’язку, і всі вищеперелічені способи здійснення послуги «Переказ грошей» не діють. Варто визнати, що жоден з операторів мобільного зв’язку не дозволяє своїм абонентам переводити гроші на рахунки інших операторів.

Нічого дивного в цьому немає. Кожен оператор старається для себе. Витік грошових коштів на користь інших операторів нікому не вигідний. Та й стимулу переходити на постійне користування послугами одного оператора заради розширення можливостей, теж більше.

На жаль, перевести гроші з мтс на лайф безпосередньо неможливо, але є інші способи поповнити мобільний телефон, якими успішно користуються всі бажаючі без проблем і фінансових втрат.

Поповнення рахунку іншому абоненту МТС можливо!

Якщо хтось із близьких вам людей потребує термінового поповненні рахунку, і ви обоє користуєтеся послугами компанії мобільного зв’язку МТС, ви можете без проблем в одну мить перевести гроші. Проблеми можуть виникнути тільки в тому випадку, якщо на переказ немає достатньо коштів, або тарифний план не дозволяє поповнювати рахунок іншому абоненту.

Поповнювати рахунок абоненту, який не користується послугами МТС, ви не зможете, але цієї можливості не надає жоден з усіх операторів мобільного зв’язку України. Краще, якщо всі друзі та рідні будуть користуватися послугами одного оператора, тоді між вами буде менше проблем у спілкуванні та взаємодопомоги.

загрузка...

2 Коментарі до МТС переказ грошей з телефону на телефон. Детальна інструкція

  1. Nils:

    А мне удалось найти и способ сделать перевод по номеру телефона с мтс на номер другого нашего оператора и через приложение Глобал получается вывести деньги вот по такой схеме мобильный-Global-мобильный

  2. Мира:

    Можно еще переводить деньги на телефон с телефона через Глобал24, у них и перевд быстрый и комисси нет, удобно очень с мобильно. К тому же часто делаю перевод с карты на карту

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>