Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Тарифы МТС > Мтс контракт 10 грн на місяць. Умови і бонуси

Мтс контракт 10 грн на місяць. Умови і бонуси

Всі мобільні оператори обслуговують своїх клієнтів на умовах передоплати або контракту. В кожному випадку є свої тарифи та переваги. Прості абоненти, які користуються телефоном виключно для спілкування з близькими, в більшості випадків вибирають умови передоплати. Але ті, хто на мобільний зв’язок витрачає великі гроші, щодня здійснюючи десятки дзвінків у різних напрямках, регулярно перетинають кордон і їм доводиться спілкуватися в роумінгу, укладають з оператором договір. На умовах контракту абонент зобов’язується щомісяця сплачувати рахунки, а оператор не припиняє надавати послуги, якщо у абонента закінчилися гроші, а кредит надається безпроцентно. Також у контрактників своя система тарифікації та ряд бонусних програм.

Читайте також Як перевірити рахунок на МТС контракт Україна?

Які у мтс контракт умови

Щоб стати абонентом МТС, який обслуговується на умовах контракту, потрібно звернутися в сервісний центр компанії або спеціалізований магазин, щоб оформити документи. Вам неодмінно потрібно отримати відповіді на всі запитання, тому що контракт підписується на тривалий період, змінити його умови ви не зможете.

При бажанні абонент може перейти з умов передоплати на контракт. При цьому діють спеціальні умови, розроблені тарифи, і абонент може залишити за собою номер, яким користувався протягом останніх 6 місяців.

Читайте також Тарифи мтс контракт. Які вони бувають?

За мтс контракт умовами є наступні пропозиції:

  • - національні (для вигідного спілкування на території країни): Супер МТС 3D НУЛЬ Контракт, Супер МТС без плати за з’єднання, Простий МТС
  • - для інтернету: Смартфон Контракт, Планшет
  • - безлімітні: ULTRA, ULTRA VIP
  • - для переходу з передоплати: МТС Вигідний, Супер МТС 0-50 без обмежень, Супер МТС без плати за з’єднання 0-50

Ці тарифи діють на всій території країни. Також у оператора МТС є ряд регіональних пропозицій для активних абонентів.

Читайте також Як перейти з контракту на передоплату мтс?

МТС контракт бонуси

Для абонентів МТС розроблений ряд бонусних програм, які спрямовані на заохочення абонентів, що витрачають на послуги зв’язку більші гроші. Активація бонусної програми не потрібна, вона не тарифікується, бонуси нараховуються автоматично. При бажанні їх можна накопичувати, щоб отримати взамін подарунок подорожче, але через 2 роки дія мтс контракт бонусів припиняється, вони повинні бути використані за цей період.

Список подарунків для абонентів контракту:

  • - знижки на модеми або послуги інтернету;
  • - безкоштовні хвилини всередині мережі, знижки на мобільні телефони;
  • - авіаквитки, туристичні путівки;
  • - квитки в кінотеатр, вечеря в ресторані, підписки на літературні видання;
  • - ваучери на АЗС, Ельдорадо і Watsons.

Перевірити стан бонусного рахунку ви можете за номером * 110 * 14 # за допомогою «Інтернет-помічника».

Читайте також Як перевірити рахунок на мтс коннект 3g на Україні? Це можливо!

Тариф для корпорації мтс контракт 10 грн на місяць

Для корпоративних клієнтів існує вигідний тариф, в якому члени корпорації безкоштовно спілкуються між собою, вартість дзвінків на номери МТС складає 0,1 грн / хв, а на номери інших операторів — 0,6 грн / хв без плати за з’єднання. За умовами вартість мтс контракту 10 грн на місяць. Також абоненти можуть підключати додаткові послуги для більш вигідного спілкування.

Вигідні умови МТС контрактів

Коли розробляється черговий тариф, над його створенням працює ціла група фахівців, яка аналізує потреби і можливості кожного клієнта. На основі цих даних і складаються тарифні сітки. Ви можете звернутися до представника компанії МТС, і він детально розповість про перевагу кожної пропозиції, і на основі отриманої інформації ви оберете для себе найзручніший контракт.

загрузка...

Коментарі до Мтс контракт 10 грн на місяць. Умови і бонуси

  1. Как мне,, пополнети счёт на 100грн

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>