Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги МТС > Мтс акція повний нуль 2013. Наскільки вона вигідна?

Мтс акція повний нуль 2013. Наскільки вона вигідна?

Тарифний план «Супер» від МТС — це не тільки вигідна пропозиція користувачам мобільного зв’язку здійснювати дзвінки, писати повідомлення або заходити в Інтернет. Він передбачає ряд акцій і послуг, які можна підключати в процесі появи потреби або відключати, якщо ви в послузі більше не потребуєте. Таким чином з’являється ціла система можливостей контролювати свої витрати на телефонні дзвінки.

Мтс акція повний нуль 2013 — вигідна пропозиція для улюблених користувачів!

Хто знайомий з акцією повний нуль мтс, той знає, що вона має ряд переваг і дуже вигідна для користувачів саме цього провайдера мобільного зв’язку. Ця акція передбачає повну відсутність будь-якої оплати за користування послугами компанії МТС. Єдиний її мінус в тому, що вона сезонна, але це не заважало насолодитися безлімітними розмовами від мтс акції повний нуль 2013.

Читайте також Мтс 3д нуль — якість і економія в одному тарифі

Літо — пора спекотних розмов

Коли настає літо, всі розмови по телефону відразу набувають іншого значення, і компанія вирішила порадувати своїх користувачів: акція мтс повний нуль Україна передбачала відключення всілякої оплати за дзвінки всередині мережі з 15 червня і до кінця літа. Таким чином, акція повний нуль мтс стала однією з найпопулярніших.

Умови акції мтс повний нуль в Україні

Акцію підтримували тарифні плани, які ставилися до лінійки «Супер МТС без ПЗЗ і поповнень». Після одноразової оплати вартості акції в розмірі 25грн якісь умови чи обмеження в спілкуванні по мобільному телефону пропадали і все ставало зовсім безкоштовно. Підключити акцію можна було за запитом на номер * 888 #. Після цього будь-які регулярні або нерегулярні платежі не здійснювалися.

Читайте також Бонуси МТС Україна — міняй на все, що подобається

Лінійка тарифних планів «Супер» — море вигідних пропозицій

Окрім акції «Повний нуль» можна було замовити супер мтс смс два нуля. Цю послугу на сьогоднішній день не можна підключити, але у тих, хто встиг це зробити, вона діє до цих пір. Щоб акція працювала без заминок, потрібно раз на 25 днів поповнювати рахунок від 30грн і вище.

Умови акції супер мтс смс два нуля

Послуга являє собою можливість здійснювати телефонні дзвінки на два будь номери по Україні, які ви оберете, без плати за з’єднання та за розмови. Дзвонити за таким тарифом можна тільки 5хв на добу, а якщо цей час перевищити, то діє тариф 0,75 грн / хв. За дзвінки всередині мережі 60хв на добу не оплачується. Якщо ви перевищили цю цифру, то наступний час тарифікується 0,25 грн / хв. При цьому в кожному разі плата за з’єднання відсутня. Щоб замовити послугу або змінити номери, потрібно зробити дзвінок на номер 7770. Вартість послуги складає 10грн. Кожен день за послугу «Два нуля» знімається абонентська плата в розмірі 99коп.

Нові користувачі послугою «Два нуля», які змінили номер, мають ще один бонус — це 100 безкоштовних СМС. Вони призначені для інформування близьких і знайомих про свій новий номер.

Читайте також Мтс деталізація дзвінків безкоштовно. А як це зробити?

Повідомлення можна відправляти за тарифом 0,49 грн / шт. Якщо такий тариф вас не влаштовує, так як ви часто користуєтеся таким способом спілкування, можна замовити СМС-пакет, що значно зменшить ваші витрати.

Акція «Повний нуль» і послуга «Два нуля» є одними з найвигідніших пропозицій від компанії МТС. Користувачі, які встигли оцінити всі переваги цих пропозицій, залишали тільки найтепліші відгуки та слова вдячності. Абонентам, яким доводиться часто здійснювати дзвінки в мережі, витрачають значно менше грошей, а якщо доводиться дзвонити і на інші номери, то тут є і своя вигідна пропозиція. Таким чином, користуючись пропозиціями від МТС, можна значно скоротити витрати на мобільний зв’язок.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>