Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Тарифы МТС > Мтс 3д нуль — якість і економія в одному тарифі

Мтс 3д нуль — якість і економія в одному тарифі

Від популярного провайдера мобільного зв’язку вийшов новий вигідний тариф мтс 3д нуль. Ця тарифна пропозиція має свою особливість і вигоду для абонентів, що не регулярно користуються мобільним телефоном. Оператор МТС пропонує своїм користувачам здійснювати дзвінки всередині мережі, відправляти SMS — повідомлення, користуватися мобільним Інтернетом безкоштовно, внісши плату тільки за вартість пакета послуг. У разі, якщо абонент не здійснював дзвінків або не користувався будь-якою іншою послугою, щоденна плата не знімається. Якщо скористатися телефоном все ж довелося, то гроші доведеться платити тільки за ту послугу, якою скористалися, і до кінця дня вона залишиться безкоштовною.

Вартість послуг мобільного зв’язку в тарифному плані мтс 3д 0 Україна:

- Безкоштовних дзвінків 30 хв. / день всередині мережі. Щоденна плата — 0,35 грн за перший дзвінок;

- 20 SMS — повідомлень всередині мережі. Щоденна плата — 0,35 грн за перше повідомлення;

- 30Мб трафіку мобільного Інтернету. Щоденна плата — 1грн за перше з’єднання;

- Дзвінки на інші оператори / міські номери. Плата — 1,20 грн / хв;

- SMS — повідомлення на інші оператори. Плата — 0,60 грн / шт.

Плата не знімається за послугу, якщо абонент тарифного плану 3д 0 мтс її не використав на протязі доби. Тариф діє за умови щомісячного поповнення рахунку на суму від 40грн. Бонуси МТС не нараховуються.

Якщо рахунок не поповнено на 40грн вчасно, вартість послуг змінюється:

- Дзвінки всередині мережі 0,75 грн / хв;

- SMS -повідомлення 060грн/шт;

- Інтернет 10 грн / Мб.

Зона дії тарифу мтс 3д нуль

Тарифний план мтс 3д 0 в Україні діє не на всій території країни, а лише в таких областях: Хмельницька, Вінницька, Тернопільська, Рівненська, Івано -Франківська, Львівська, і районах: Тячівський, Рахівський (Закарпатська обл.), Вижницький, Путильський ( Чернівецька обл.). В інших регіонах країни тарифний план 3д 0 мтс теж буде дійсний, але купити його у вільному продажу не можна. Також можна перейти на цей тариф зі свого тарифу. Для цього треба мати гроші на рахунку. Можно передати гроші з Києвстару на МТС, якщо б це було можливо.

Вигідно переходь на мтс 3д нуль тариф

Щоб змінити свій тарифний план на цей, вам достатньо набрати на телефоні 7722, прослухати повідомлення, зробити всі вказівки, а потім поповнити рахунок на 40грн.

Також можна придбати новий стартовий пакет, де мтс 3д нуль буде підключений автоматично безкоштовно.

Приємна дрібниця

Підключивши тарифний план мтс 3д нуль, ви автоматично отримуєте на свій номер безкоштовну мелодію замість гудків на місяць. Якщо вам така послуга подобається, і ви хочете вітати всіх, хто вам подзвонить, якоюсь піснею, то можете продовжити послугу, внісши за неї оплату 9,56 грн. Тоді термін послуги триватиме ще на місяць.

Якщо більше ви не збираєтеся продовжувати платну послугу, відправте на номер 700 слово OFF, що припинить її автоматично.

Тарифний план 3д 0 мтс — це вигідна і економна пропозиція

Якщо вам не потрібно дзвонити, відправляти повідомлення щодня, то мтс 3д нуль тариф саме для вас! Платити тільки коли користуєшся — ось запорука економії.

Деякі провайдери мобільного зв’язку пропонують вигідні тарифи з щоденною платою. Дуже часто люди, які зайняті з ранку до вечора на роботі, на вихідних намагаються весело відпочити разом з сім’єю, і відключають телефони, щоб сірі будні залишилися поза зоною доступу. Так чому ж вони повинні платити і за ці дні? Адже краще, щоб вони їх витратили на свій розсуд, а не виручали компанію. Ось чому з’явився тариф мтс 3д нуль.

Вибираючи тарифний план, в першу чергу, звертайте увагу на його вигоду саме для вас. Прорахуйте, з якою оплатою послуг ви будете менше витрачати грошей, адже всі знають, що копійка рубль береже. Ще більше економити ви можете регулярно бравши деталізацію дзвінків МТС.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>