Битва мобильных операторов > Услуги операторов > 3g интернет > life інтернет 3g в Україні. Детальні умови тарифів

life інтернет 3g в Україні. Детальні умови тарифів

life інтернет 3g в Україні наробив багато шуму. Яскрава реклама, вигідні обіцянки зробили своє, і багато абонентів зацікавилися даною пропозицією. Але, на жаль, Україна не може похвалитися якісним 3G-Інтеретом, а оператор мобільного зв’язку зробив такі гучні заяви про введення нового формату і якості інтернету по всій території країни. Мобільний інтернет на лайф дуже дешевий, а на інтернет лайф 3g ціна, відповідно буде вище. Чи варто вірити обіцянкам? Якої якості насправді ви отримаєте інтернет?

Читайте також Лайф 3g інтернет в Україні. Чи варто брати?

Що собою являє life інтернет 3g в Україні?

Перша пропозиція високоякісного інтернету формату 3G в нашій країні надійшла від провайдерів Peoplenet і Інтертелеком. З іншими технологіями надійшла пропозиція і від провайдерів Укртелеком і «ОГО Мобільний». При цьому якість і можливості інтернету категорично відрізняються, хоча назва і обіцянка одна.

Інформація про інтернет лайф 3g вийшла не так давно, тому що цей мобільний оператор налагоджує роботу за своїм стандартом і його розробка перебуває тільки в тестовому режимі. Тому будь-які неполадки він може списати на налагодження системи.

Читайте також Лайф 3g інтернет тарифи Україна. Скільки їх та які вони бувають?

Чи є шанси чекати якісного life інтернету 3g в Україні?

Труднощі в роботі інтернету від лайф в стандарті 3G пояснюється тим, що він викупив підрозділ у провайдера «Укртелеком», але раніше він належав оператору Київстар, і поки не закінчився термін домовленості.

Варто відзначити, що лайф інтернет 3g модем покриття є по всій території країни, інтернет буде працювати з частотою 800 МГц, а це досить серйозна заява, і у Лайфа є всі шанси стати повноцінним конкурентом таких провайдерів, Інтертелеком і Peoplenet.

Які стандарти інтернету Лайф доступні нам зараз?

За світовими стандартами 3G-інтернет працює зі швидкістю 3,6 Мб / с на частоті 2100МГц. А ось у оператора Лайф інтернет подається зі швидкістю 236Кб / с в стандарті GSM.

Для доступу до інтернету можна купити модем. У оператора є досить багато вигідних тарифів і пропозицій.

Читайте також Life 3g інтернет тарифи в Україні. Які вони бувають?

Які є тарифи інтернету?

Купівля модему з оптимальним для вас тарифним планом обійдеться в 1грн. Продаються модеми тільки на контрактній основі. Від обраного тарифу залежить сума щомісячної плати.

Тарифів у оператора мобільного зв’язку стандарту 3g інтернет лайф Україна є 3:

- Модем — контракт 1,5 GB

Договір складається на 12 місяців. Ваш обов’язковий щомісячний внесок становить 69грн. На 30 днів у вашому розпорядженні буде 1,5 Гб трафіку. при бажанні його можна збільшити за допомогою додаткових послуг.

- Модем — контракт 3 GB

Контракт підписується строком на 9 місяців. Щомісячна абонентська плата — 99грн. Трафік надається в обсязі 3Гб на 30 днів.

- Модем — контракт безлімітний

Підключається на 12 місяців з обов’язковою платою 119грн. Інтернет в обсязі не обмежується.

Читайте також Як перевірити мегабайти на лайфі?

Як вибрати тариф 3g інтернету лайф Україна, щоб не переплачувати?

Якщо ви використовуєте інтернет для перегляду та пошуку інформації, читаєте пошту, то вам буде досить 1,5 Гб трафіку.

Студентам, яким часто доводиться шукати інформацію для рефератів, готуватися до занять, і при цьому користуватися соціальними мережами, більше підійде тариф з трафіком 3Гб. При бажанні можна скористатися послугою і підключити на місяць безлімітний інтернет.

Якщо ви в інтернеті живете, граєте в ігри, дивитеся фільми, слухаєте музику, то вам краще не обмежувати трафік. Але, якщо чесно, хоч і у лайф інтернет 3g модему покриття хороше, але якість інтернету залишає бажати кращого.

Докладніше про 3g від Київстар.

загрузка...

Коментарі до life інтернет 3g в Україні. Детальні умови тарифів

  1. Марина:

    Спасибо, а новое тут будет? Мне тут надо было перевести деньги на водафон на телефон с телефона лайф и я только благодаря приложению Global24.PRO смогла этот перевод совершить. Пользуюсь теперь приложением этим еще и для переводов с карты на карту

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>