Битва мобильных операторов > Услуги операторов > 3g интернет > Life 3g інтернет тарифи в Україні. Які вони бувають?

Life 3g інтернет тарифи в Україні. Які вони бувають?

Бути завжди на зв’язку — ось головна мета сучасної успішної людини. Сьогодні мобільний зв’язок займає почесне місце серед методів спілкування на відстані, і гранично важливо, щоб він залишався якісним і доступним. Крім дзвінків і СМС-повідомлень, мобільні оператори пропонують абонентам скористатися доступом до Інтернету, але, на жаль, не завжди на вигідних умовах. Потрібно вивчати різні інтернет 3g life тарифи, акції, які дозволять абоненту не вважати мегабайти і не переплачувати за них зайві кошти.

Читайте також Як перевірити мегабайти на лайфі?

3g інтернет life в Україні

Мобільний оператор life віднедавна став гарантом якості та доступності, так 3g life Україна отримала в нових і вигідних тарифах, доступним всім, хто проживає або перебуває в зоні дії мережі. Для підключення 3g інтернету life в Україні потрібно придбати модем. Він призначений тільки для мережі life і продається в спеціалізованих магазинах і сервісних центрах мобільного оператора, так як модеми продаються на контрактній основі і вам потрібно вибрати один з life 3g інтернет тарифів України. Вартість модему становить 1грн.

Щоб скористатися модемом, досить з’єднати його з комп’ютером, і всі необхідні драйвера будуть встановлені автоматично.

Читайте також Лайф 3g інтернет тарифи Україна. Скільки їх та які вони бувають?

Чим відрізняються life 3g інтернет тарифи Україна

З інтернет 3g life тарифів для всіх абонентів доступно 3 варіанти:

Модем — контракт 1,5 GB

Уклавши контракт з оператором на 12 місяців, кожні 30 днів вам будуть нараховані 1,5 GB трафіку. Тариф становить 69грн./місяц. Якщо вам мало трафіку або ви вже використовували проплачені мегабайти, ви можете скористатися спеціальною пропозицією і замовити додатковий трафік за окрему плату. Такий тариф підходить тим, хто рідко користується інтернетом, в основному використовуючи його для пошуку інформації.

Модем — контракт 3 GB

Контракт укладається строком на 9 місяців. Раз на 30 днів оператор зобов’язаний нарахувати 3 GB трафіку, за ціною 99грн./месяц. Для підключення life 3g інтернету безлімітного, ви можете доплатити гроші і отримати необмежений доступ. Тариф призначений для активних користувачів інтернету, яким часто доводиться шукати інформацію по роботі чи навчанні.

Модем — контракт безлімітний

Щоб підключити на постійній основі life 3g інтернет безлімітний, вам потрібно підписати контракт на 12 місяців і щомісяця виплачувати його вартість в 119грн. З таким тарифом ви можете не жаліти трафіку і дивитися фільми, качати музику, грати в ігри стільки, скільки вам хочеться.

Читайте також Стандартний пін код на лайфі. Можливі варіанти

3g life Україна,  який порядок нарахування!

Перед тим, як вам буде нараховано трафік, ви повинні переконатися, що на вашому персональному рахунку є достатньо коштів для оплати послуг. Якщо грошей немає або сума менше, ніж необхідно, нарахування не відбудеться, поки не поповниться рахунок. Нарахування відбувається автоматично.

При підписанні контракту уважно вивчайте всі нюанси і зобов’язання, як з вашого боку, так і сторони оператора, щоб не виникло питань і вам не були нараховані штрафи.

Читайте також Як перевірити рахунок на лайфі?

Підключаючи інтернет, не помиліться з вибором оператора

Дуже часто абоненти вибирають собі оператора для купівлі модему, за відгуками в інтернеті, але це не правильно. Справа в тому, що в різних місцях сигнал може бути сильнішим чи слабшим, тому вгадати, з якою силою сигналу вам доведеться працювати, дуже складно. Краще попросити у знайомих позичити модем, спробувати його підключити, зайти в інтернет. Якщо швидкість вам підходить, значить, сміливо можете купувати собі такий модем. Тарифи продумані досить вдало, в будь-якому випадку ви зможете збільшити трафік при необхідності і далі продовжувати користуватися інтернетом.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>