Битва мобильных операторов > Услуги операторов > 3g интернет > Лайф 3g інтернет в Україні. Чи варто брати?

Лайф 3g інтернет в Україні. Чи варто брати?

Суперечки про life інтернет 3g в Україні вже давно не приводять до однієї конкретної відповіді: чи дійсно інтернет лайф 3g діє на всій території країни, чи це все хитрощі мобільного оператора? Багато хто розуміє, що на території нашої країни немає якісного 3G -інтернету без підводних каменів і недоліків у роботі. Чи може мобільний оператор забезпечити якісне покриття і швидкісний інтернет по всій країні? Давайте спробуємо розібратися в ситуації, що склалася. Адже ціни на інтернет різні і переплачувати нікому не хочеться.

Читайте также Послуга маячок від Київстар. Як вона працює?

3g інтернет лайф Україна — що це таке?

Насправді поняття інтернет 3G не є однозначним. В Україні першими стартували з такою послугою Peoplenet і Інтертелеком з технологією CDMA на частоті 800 МГц, а також Укртелеком і «ОГО Мобільний» працюють за технологією WCDMA / HSDPA. А ще технологію CDMA на частоті 450 МГц використовує МТС.

Таким чином, ми маємо декілька стандартів 3G і кожен з них, відповідно, працює по-своєму, має свої особливості та вимоги. Оператор Life, в свою чергу, тільки тестує можливість працювати в стандарті 3G і сказати, що цей оператор надає повноцінний 3G інтернет, ми не можемо поки.

Інтернет лайф 3g стандарти

Оператор мобільного зв’язку Life володіє ліцензією на зв’язок в стандарті CDMA з частотою 800 МГц. Таким чином, не складно здогадатися, що скоро конкурентом у Інтертелеком і Peoplenet стане оператор Life. У лайф інтернет 3g модем покриття є практично по всій території країни, тому проблем зі зв’язком виникнути не повинно.

Крім того, Life став власником мобільного підрозділу «Укртелеком», але повноцінно запустити всі свої інтернет — послуги оператор мобільного зв’язку поки не може — ще діє договір попередніх власників з Київстар. Тому цілком можливо, що зовсім скоро life інтернет 3g в Україні запрацює на вищому рівні.

Читайте также Як перевірити рахунок на лайфі? Популярні способи

Що тоді нам пропонують?

У спеціалізованих магазинах вам запропонують лайф інтернет 3g модем покриття якого є по всій країні. Але повернемося до стандартів. Модем з теорії повинен працювати на швидкості 3,6 Мб / с в 3G- мережі на частоті 2100 МГц. Тільки працює він у мережі GSM і швидкість дає не більше як 236 Кб / с.

У комплект з модемом йде SIM- карта з більш — менш вигідним тарифним планом, навіть бонусний пакет передбачений, але як ні крути, GSM — це не CDMA, і швидкість таку навіть порівнювати соромно.

Читайте также Як перевести гроші з мтс на мтс в Україні?

Кому підійде 3g інтернет лайф Україна?

У кожному разі, інтернет від Life ні в якому разі не можна назвати найгіршим варіантом. Така швидкість інтернету цілком підійде для учнів, студентів та працівників різних сфер, де потрібно постійно перебувати в пошуку інформації. Такого інтернету буде повністю достатньо для відвідування різних сайтів. Крім того, можна самостійно підібрати оптимальний тариф і платити тільки за ту кількість трафіку, яка вам знадобиться. Оператор пропонує 8 можливих тарифних планів.

Безсумнівно, великим плюсом у роботі Life — інтернету є покриття, чинне по всій території країни. Тому в мережі можна перебувати постійно і не переживати, що зв’язок може зникнути.

Читайте также Мтс акція повний нуль 2013. Наскільки вона вигідна?

Висновок напрошується сам собою: купувати модем 3G від Life і надіятися, що у вас буде швидкісний інтернет не варто. Можливо, в недалекому майбутньому все змінитися і плани, які поставила перед собою компанія, обов’язково реализуются, але поки що це виглядає як звичайний піар-хід для залучення більшої кількості користувачів.

Можна купити модем від Life і чекати високоякісного швидкісного інтернету, а поки що користуватися тим, що є.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>