Битва мобильных операторов > Услуги операторов > 3g интернет > Лайф 3g інтернет тарифи Україна. Скільки їх та які вони бувають?

Лайф 3g інтернет тарифи Україна. Скільки їх та які вони бувають?

У зв’язку з інформатизацією і глобалізацією суспільства без доступу в Інтернет жити стало просто неможливо. Кожен має свої причини користуватися всесвітньою павутиною, найоптимальніший варіант доступу — це мобільний інтернет або модем. Українські оператори пропонують все більш вигідні умови, тому багато цікавляться, які є тарифи на 3g інтернет лайф.

Читайте також Стандартний пін код на лайфі. Можливі варіанти

Які може запропонувати life 3g інтернет тарифи?

У мобільного оператора лайф інтернет 3g тарифи є дійсними при покупці модему, який розроблений спеціально для цієї мережі. Пристрій має акуратний дизайн, дуже легкий у використанні. Переваги модему від мобільного оператора завжди полягають в тому, що, крім вигідних тарифів на 3g інтернет лайф, модем не зажадає додаткового пошуку і установки драйверів — все це вже вбудовано в пристрій, інсталяція програмного забезпечення і драйверів відбудеться автоматично.

3g інтернет life Україна тарифи — які в них особливості?

Читайте також Як перевірити рахунок на лайфі?

life 3g інтернет тарифів існує 3:

  • - Модем — контракт 1,5 GB
  • - Модем — контракт 3 GB
  • - Модем — контракт безлімітний

За модем при будь-якому тарифі потрібно буде заплатити всього 1 грн. Щоб придбати пристрій, потрібно звернутися в сервісний центр мобільного оператора і підписати контракт. Період дії контракту і щомісячні внески залежать від того, який з лайф інтернет 3g тарифів ви підключили.

Читайте також Як перевірити хвилини на лайфі?

Умови 3g інтернет life Україна тарифів

Якщо у вас модем — контракт 1,5 GB, то ви підписуєте договір на термін 12 місяців, щомісяця зобов’язуєтесь платити 69 грн., Отримуєте на 30 днів, відповідно 1,5 GB трафіку і можете скористатися додатковими пропозиціями за окрему плату для збільшення обсягу трафіку .

Модем — контракт 3 GB з відповідним об’ємом інтернету на 30 днів ви можете підключити на 9 місяців. Щомісяця ви будете платити 99 грн. За додаткову плату вам доступна послуга, за допомогою якої для зручності ви можете підключити на час безлімітний інтернет.

Лайф 3g інтернет тариф України для модему — контракт безлімітний становить 119 грн на місяць за необмежене користування інтернетом протягом 12 місяців. Додаткових послуг оператор не пропонує, адже немає сенсу збільшувати обсяги трафіку, коли він вже необмежений.

Читайте також Як дізнатися свій тариф на лайфі?

Як відбувається оплата послуг?

На рахунку має бути необхідна сума для оплати обов’язкового внеску. Потім відбувається оплата інтернет-пропозицій, якщо ви їх підключили. У разі відсутності достатніх коштів для оплати наданих послуг, їх дія зупиняється на період, поки не з’явиться необхідна сума.

Крім того, оператор лайф має ряд причин для пред’явлення штрафних санкцій. Про їх застосування і вартість ви можете дізнатися детально у фахівця сервісного центру при підписанні контракту.

Хороший інтернет — головна умова успішної роботи

Оператор мобільного зв’язку пропонує своїм абонентам 3 лайф 3g інтернет тарифи Україна, які вигідні кожен по-своєму, і його можна використовувати як для домашнього інтернету, так і як ресурс доступу до мережі на роботі. Дуже вдало запропоновані додаткові послуги для тарифів, які мають обмеження в трафіку.

Єдине, на що дуже важливо звертати увагу — це швидкість інтернету. На модемі і в контракті вона може бути зазначена одна, але, прийшовши додому, вас може очікувати розчарування. Краще буде, якщо ви зможете у знайомих позичити модем і спробувати, чи виправдає він ваші очікування, коли ви його підключите у себе, чи не буде збоїв у роботі, яка буде швидкість. Якщо результати вам сподобаються, можете сміливо вирушати в сервісний центр за покупкою.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>