Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Тарифы Киевстар > Київстар єдина країна тариф. Умови

Київстар єдина країна тариф. Умови

У оператора мобільного зв’язку Київстар регулярно з’являються нові пропозиції, акції, тарифні плани, щоб з’являлися нові абоненти, залучені рекламою, а діючі могли перейти на більш вигідні умови для себе. Одним з найпопулярніших тарифних планів залишається київстар єдина країна. Оператор пропонує можливість здійснювати безкоштовні дзвінки без плати за з’єднання абонентам Київстар і Білайн, а також дзвонити абонентам інших операторів по 0,15 грн. Але чи правда такий прозорий київстар єдина країна тариф, як його рекламують?

Читайте також Тарифний план Київстар вільний. Подробиці

Умови тарифного плану єдина країна київстар

Для початку будьте готові до того, що незалежно, які київстар тарифні плани єдина країна у вас прописані, все одно з вас буде вилучатися обов’язкова щоденна плата в сумі 1,55 грн. Приготуйтеся розмовляти швидко і лаконічно, так як безкоштовно кожен день нараховують тільки по 50 хвилин. По закінченню цього часу починається тарифікація 0,5 грн / хв. За умовами київстар єдина країна тарифу на інші номери за ціною 0,15 грн / хв ви можете тільки 30 хвилин на добу. Далі кожна хвилина коштує по 0,7 грн. Дзвінки на номери стаціонарних телефонів тарифікуються 1,25 грн / хв.

Перевірити, скільки бонусів за вашим номером залишилося, можна за допомогою комбінації * 112 #.

Додаткові послуги і тарифи київстар єдина країна

Якщо вам не вистачає для повноцінного спілкування всередині мережі хвилин, що надаються, можна підключити послугу «500 хвилин». Вартість послуги складає 10грн. Після її підключення на ваш номер будуть нараховані 500 бонусних хвилин, які можна використовувати протягом 30 днів. Залишок невикористаних хвилин анулюється.

Щоб перевірити, скільки бонусного часу залишилося, потрібно набрати * 114 #.

Читайте також Як подивитися ММС на сайті Київстар через інтернет?

Вартість повідомлень за тарифом київстар єдина країна

Перше повідомлення протягом доби тарифікується за ціною 05грн/шт., Решта ж СМС київстар тарифних планів єдина країна обійдуться в 0,25 грн / шт. до закінчення доби.

Перше ММС-повідомлення коштує 1грн/шт., Всі інші тарифікуються по 0,5 грн / шт.

За кордон СМС-повідомлення обійдуться в 1,5 грн / шт, а ММС-повідомлення — в 5грн/шт.

У скільки обійдеться користування інтернетом?

Тарифний план єдина країна київстар передбачає необмежений доступ до інтернету, але в день користування знімається обов’язкова плата в розмірі 1,9 грн. Після використання перших 50Мб швидкість інтернету падає з 250Кб / с до 32Кб / с.

Читайте також Відправка ММС на Київстар з комп’ютера безкоштовно. Як та де?

Підключення тарифів київстар єдина країна

Щоб підключити даний тарифний план, потрібно зателефонувати за номером 466 або 477. В автоматичному режимі прослухайте умови тарифного плану і підключіть його. Протягом доби відбудеться заміна.

Нарахування бонусів відбувається в 00:00 за київським часом. Якщо на цей період часу не було достатньо коштів на рахунку для обов’язкової проплати, можна замовити бонуси додатково, набравши комбінацію * 477 * 202 #.

Кому підійде такий тарифний план

Умови тарифного плану більше підійдуть людям, які телефонують рідко, більшою мірою спілкуються всередині мережі. Але все одно кожен день доведеться віддавати оператору свої гроші. А якщо ви вирішили ще й в інтернет заглянути, то мінімум вам доведеться витратити 3,45 грн.

Читайте також Як подивитися ММС через інтернет на Київстар?

Таким чином, варто задуматися, чи дійсно настільки вигідний даний тарифний план. Якщо вивчити відгуки користувачів, більшість з них не задоволені. В основному претензії пред’являються саме до вартості обов’язкової плати — занадто вона висока. Тому перед підключенням цього тарифу вивчіть інші пропозиції даного оператора.

загрузка...

Коментарі до Київстар єдина країна тариф. Умови

  1. Кросс:

    Так себе тарифный план, не очень выгодный.Кстати, кто не знает как выгодно перевести с киевстара на карту банка деньги рассказываю Global24 электронный кошелек для этого идеальный вариант, так комиссия снимается самая маленькая.А еще с этого кошелька удобно игры Wargaming (wot, танки, танчики)донатить, я в WOT золотишко частенько так покупаю.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>