Битва мобильных операторов > Услуги операторов > 3g интернет > «Київстар» отримав лот на ліцензію 3G мережі в Україні

«Київстар» отримав лот на ліцензію 3G мережі в Україні

Лютий 2015 ознаменувався для українців доброю новиною: незабаром абоненти отримають можливість підключитися до швидкісного мобільного інтернету. 23 лютого трійка гігантів мобільного зв’язку «Київстар», «Астеліт» (ТМ Life :)) і «МТС Україна» взяли участь у тендері на 3G-ліцензії.

Так, «Київстар» заплатив за ліцензію менше за всіх, вигравши третій лот. Керівництво компанії, свою чергу зазначило, що подібні нововведення — прекрасний шанс наблизити Україну до технологічно розвинутих країн світу.

3g інтернет Київстар отримав право на використання радіочастот 1965-1980/2155-2170 МГц. Для більшості клієнтів інтернет, який надає компанія зараз, асоціюється з якістю, і, за словами керівництва, зупинятися на досягнутому «Київстар» не збирається, попереду новий напрямок чекають інвестиції, а значить — якість зв’язку та покриття буде помітно вище.

Поки формально йдеться не про покупку ліцензії, а лише про придбання лота, на оплату своєї частини у компаній є місяць. Тільки після цього угода буде вважатися чинною, а ліцензія — купленою.

На впровадження 3G-мереж знадобиться приблизно півроку, — саме такий термін встановила НКРЗІ. На розгортання мережі у всіх обласних центрах в операторів мобільного зв’язку є 18 місяців.

Поки мова про конкретні терміни не йде, але керівництво «Київстару» вже запевнило, що компанія зробить все можливе, щоб 3G-мережа була запущена якомога швидше. Спочатку 3G покриє столицю, а потім і інші міста-мільйонники.

Вартість тарифів поки також не уточнюється, проте, враховуючи, що «Київстар» заплатив за свій лот менше інших, логічно припустити, що ціни оператора не будуть такими високими, як у конкурентів.

Що стосується швидкості передачі даних, вона буде відповідати міжнародним стандартам, і складе не менше 2 Мбіт/сек.

У лабораторіях компанії поки проходить тестування 3G і в ході випробувань максимальна швидкість передачі даних склала 32 Мбіт/с. На даний момент тестування зв’язку третього покоління триває, тестові базові станції вже налаштовані на потрібні частоти, а фахівці «Київстару» займаються дослідженням можливостей нового обладнання.

До того, як би проведений тендер, головним і єдиним власником 3G ліцензії в Україні був Utel (тепер «Тримоб»), що належить «Укртелекому». Зі зміною влади в 2014 році постало питання про продаж її широкому колу операторів. З часом підготували конкурс, а 16 січня всі три мобільних оператори подали свої заявки.

Завдяки розіграти тендеру у жителів нашої країни, нарешті, з’явився шанс вибирати самостійно, який мобільний оператор їм більше підходить для підключення до мобільного інтернету.

«Київстар» сьогодні вважається одним з лідерів мобільного зв’язку, а підключення домашнього інтернету дозволяє жителям найвіддаленіших сіл отримати доступ до високоякісного інтернету. Зі вступом в епоху 3G київстар користувач знайде можливість для виходу в мережу незалежно від свого місцезнаходження або переміщення.

Читайте цю новину російською тут.

загрузка...

3 Коментарі до «Київстар» отримав лот на ліцензію 3G мережі в Україні

 1. Директолог со стажем:

  Настрою Яндекс Директ для Вашего сайта mobilebattle.com.ua
  Подробнее тут https://ya-directolog.ru.com/

 2. Здравствуйте, хочу порекомендовать хостинг надежность которого не оставляет никаких сомениний, а качество проверено годами.
  Переходите → → → Ukraine← ← ← и пускай
  ваш сайт работает ещё быстрее !.

 3. Max:

  Киевстар хоть и лидер мобильной связи, но есть минусы- денег с мобильного снять нормально нельзя. Вот еле нашел как вывести с киевстар деньги на банковскую карту и вывел наконец собравшиеся деньги на карту привата через Global24 и вот там оказалось все просто: кс- электронный кошелек — банковская карта, перевод занимает пару минут через приложение их

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>