Битва мобильных операторов > Услуги операторов > 3g интернет > Інтернет без кордонів від Київстар. Як замовити, підключити та відключити?

Інтернет без кордонів від Київстар. Як замовити, підключити та відключити?

Обійтися сучасній людині без можливості доступу до Інтернету просто неможливо. Навіть з мобільного пристрою щодня сотні користувачів відкривають інтернет-сторінки, скачують потрібні файли, переглядають відео. Для тих, хто хоче не жаліти трафіку, і не боятися втратити зайві гроші, доступна послуга інтернет без кордонів київстар. Тепер за певну плату ви отримуєте справжній безліміт.

Читайте також Тарифи модему від Київстар. Види та умови

Тарифікація та умови надання інтернету без кордонів київстар

Перед активацією послуги дізнайтеся у оператора, чи підтримує ваш тарифний план цю опцію, так як для деяких абонентів вона залишиться недоступною. Також зверніть увагу, що послуга буде доступна з будь-якими налаштуваннями, крім «Інтернет ХL». Швидкість перших 50Мб становить 200 КБ / с, всі наступні мегабайти надаються зі швидкістю 32Кб / с.

Якщо ви її активуєте інтернет без кордонів київстар на 30 днів, щоб відразу оплатити послугу, з основного рахунку буде знято 27грн. Можна і оплачувати послугу кожен день по 1,25 грн, що значно дорожче в загальній сумі. За перше підключення платити не потрібно, а всі інші підключення складуть 10грн. Тепер вам потрібно дізнатися, як замовляти і як відключати інтернет без кордонів на Київстарі.

Читайте також Тарифи Київстар за кордон. Види та умови

Інтернет без меж київстар як замовити

Підключити послугу можна кількома способами, наприклад, зателефонувавши за номером 477 * 154. Якщо ви хочете використовувати щоденний спосіб оплати, наберіть для підключення послуги комбінацію * 154 * 1 #. Щоб платити за послугу відразу в повному розмірі і підключити інтернет без кордонів київстар на 30 днів, наберіть комбінацію * 154 * 3 # та натисніть кнопку виклику. Коли на вашому рахунку не буде достатньо коштів для оплати послуги, вона автоматично вимикається. Для повторної активації послуги після поповнення рахунку потрібно набрати * 154 * 2 # або зателефонувати за номером 477 * 154. Щоб відмовитися від послуги, потрібно знати, як відключити інтернет без кордонів на Київстарі.

Після того, як на ваш номер прийде системне СМС-повідомлення про активацію послуги, перезавантажте телефон. Дізнатися про стан опції можна за номером * 154 #.

Читайте також Оплата Київстар банківською картою. Як це зробити

Інтернет без меж київстар як відключити

Коли вам більше не знадобиться необмежений трафік на мобільному телефоні, вам потрібно обов’язково знати про послугу інтернет без кордонів київстар як відключити її. Для цього наберіть комбінацію * 154 * 0 # і на цьому систематична оплата послуги припиниться.

Для тарифного плану «Київстар Бізнес» послуга бізнес інтернет без кордонів київстар

Якщо ви користуєтеся тарифом «Київстар Бізнес», ви можете замовити послугу бізнес інтернет без кордонів київстар. Вона передбачає щоденну оплату необмеженого інтернету по 1грн. За підключення послуги платити не потрібно. Щоб підключити послугу, потрібно набрати комбінацію * 173 * 1 # або зателефонувати за номером 477 * 254, для деактивації наберіть * 173 * 2 #. Дізнатися про стан акції наберіть * 173 * 3 #. Оплата повною мірою цієї послуги з тарифним планом «Київстар Бізнес» не передбачена. Послуга доступна тільки з точкою доступу www.kyivstar.net.

Читайте також Як поповнити київстар без комісії в Україні?

Інтернет без кордонів для активних користувачів інтернетом

Тепер ви знаєте все про дану послугу: інтернет без кордонів київстар як замовляти і відключати, які в неї тарифи. Не забувайте, що не всі тарифні плани підтримують послугу, тому перед її активацією краще зв’язатися зі службою підтримки, зателефонувавши за номером 466 або 477 і упевнитися у оператора, що ви дійсно можете її активувати. Більшість абонентів, які воліють використовувати мобільний інтернет, давно оцінили переваги послуги «Інтернет без меж».

загрузка...

2 Коментарі до Інтернет без кордонів від Київстар. Як замовити, підключити та відключити?

  1. Анна:

    Че за фигня с киевстаром? Связь идеальная, все палочки. В интернет с десятого раза заходит. Скачать ничего не реально, обрывается постоянно((((((((((
    Все, на МТС перехожу, у них еще и дешевле получается. На этот киевстар нервов не хватает. Надо срочно зайти в интернет, а он хрен страницу загружает. Я бы поняла еще если телефон слабый был, а телефон смартфон и довольно таки мощный.

  2. Сеня:

    Воот, давно искал информацию по поводу безлимитного инета, спасибо. Кстати абоненты киевстар, кто не знал,как вывести с киевстара деньги устанавливайте Глобал24 электронный кошелек и выводите деньги быстро и безопасно. Кстати с этого эл. кошелька можно даже игры донатить. Я так с киевстара кидаю деньги на Глобал24, а с него доначу танки WOT .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>