Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги МТС > Гроші на замовлення мтс. Як замовити?

Гроші на замовлення мтс. Як замовити?

Кожен абонент обов’язково повинен знати, як замовити гроші в борг на мтс. Як би ви не були впевнені у своєму фінансовому становищі, ви не можете точно сказати, коли вам знадобляться терміново гроші на рахунок для здійснення дзвінка. Як показує практика, досить часто в самий невідповідний момент гроші на рахунку закінчуються, а поповнити немає можливості, тому потрібно знати, як зробити замовлення грошей на мтс і при необхідності оперативно отримати кошти на свій рахунок.

Читайте також Як поповнити рахунок київстар через платіжну картку?

Як замовити гроші в борг на мтс

Замовлення грошей на мтс оператор пропонує здійснити наступними способами:

- Скористатися безкоштовною послугою «Поповни мене» і попросити іншого абонента перевести на ваш рахунок якісь кошти. Гарантії, що вам переведуть гроші, немає, адже невідомо, чи є можливість у того, до кого ви звернулися;

- Перевести гроші з чужого номера за допомогою послуги «Переказ грошей». Тут вам знадобиться чужий телефон, а адже не всі погодяться вам його надати і самостійно розпорядитися залишком грошей;

- Скористатися послугою гроші на замовлення мтс Україна. У цьому випадку не потрібно чекати від когось допомоги, досить просто оформити запит і чекати надходження на свій рахунок від оператора в борг.

Читайте також Як перевірити хвилини на лайфі?

Гроші на замовлення мтс як замовити

Ваш оператор пропонує залишатися постійно на зв’язку і при необхідності замовити пакет послуг на суму 20грн. Щоб отримати гроші на замовлення мтс, потрібно оправити пусте СМС-повідомлення на номер 5010. У найкоротші терміни на ваш рахунок надійде пакет послуг, який потрібно вичерпати протягом 30 календарних днів.

Зверніть увагу, що нарахування залежить від залишку коштів на вашому основному рахунку. Якщо у вас залишилося більше 0,02 грн, то пакет послуг нараховується на бонусний рахунок, а якщо менше 0,02 грн — на основний.

Послуга доступна абонентам, які користуються послугами компанії МТС довше, ніж 3 місяці і які за останній місяць витрачали більше 10грн.

Як можна використовувати гроші на замовлення мтс Україна

Якщо кошти надійшли на ваш основний рахунок, то використовувати їх можна, як і звичайну оплату послуг, передбачену вашим тарифним планом. Оплачуєте послуги, дзвінки, СМС — все, що завгодно і як завгодно.

Читайте також Ді джингл Київстар. Як замовити та як прослухати?

Кошти з бонусного рахунку можна використовувати у всіх своїх цілях. Наприклад, ви не зможете замовити контент-послуги, зробити дзвінок за кордон або користуватися послугами оператора в роумінгу. Ви можете тільки дзвонити і відправляти СМС-повідомлення на території України, не більше. Важливо врахувати, що набір послуг і використання грошей на замовлення мтс у різних тарифних планів може значно відрізнятися, тому перед тим, як скористатися послугою, дізнайтесь всі умови у представника служби підтримки, зателефонувавши за номером 111.

Як дізнатися, на який рахунок надійшли гроші?

Для початку вам повинно прийти СМС-повідомлення, якщо гроші потрапили на бонусний рахунок. Але все-таки варто упевнитися в інформації та перевірити основний рахунок за номером * 101 #, і бонусний рахунок — * 101 * 10 #.

З цих же номерів ви зможете контролювати залишок коштів на вашому рахунку.

Гроші на замовлення — можливість завжди залишатися на зв’язку

Тепер ви знаєте про послугу гроші на замовлення мтс як замовляти її у оператора мобільного зв’язку МТС. 20грн, які ви позичили, автоматично будуть повернуті при першому поповненні рахунку, плюс вартість самої послуги — 2грн. Навіть якщо ви не встигли використати бонуси до чергового поповнення, все одно з вашого рахунку буде списано 22грн.

Читайте також Як дізнатися свій тариф на лайфі?

Повторно замовити послугу ви зможете тільки тоді, коли повністю буде погашено борг за попереднє користування бонусними грошима. До цього послуга з вашим номером стане недоступною.

загрузка...

2 Коментарі до Гроші на замовлення мтс. Як замовити?

 1. Андрей:

  Что делать, если после пополнения деньги автоматически не сняли, а присылают смс, что через 2 месяца плата за услугу повысится на 1 грн !? Как вернуть деньги?

 2. Александ:

  Кидало полное …
  Был тариф — 25 коп снимает и 60 мин внутри сети было бесплатно… Теперь тоже самое но уже 55 коп.
  Месяц назад закончились деньги на счету а нужно было позвонить. Заказал услугу «гроши на замовлення» пришло 20 грн на дополнительный счет. Попробовал позвонить на другой номер мтc — оп и мне говорят на счету недостаточно средств и сбрасывают. Звоню оператору и оказывается с моим тарифным планом я нихрена не могу пользоваться этими деньгами внутри сети (а больше я никуда с мтса не звоню потому как 2 сим карты)В итоге пополнил счет и сразу сняли 23 грн с основного счета … ЧТо сталось с дополнительными я так и не узнал.
  Шикарная блин услуга (Мы снимим с вашего реального счета 23 грн но нехрена не дадим пользоваться 20 грн на доп счете )

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>