Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги МТС > Гроші на замовлення мтс. Як їх отримати та як їх повернути?

Гроші на замовлення мтс. Як їх отримати та як їх повернути?

У кожного з користувачів мобільних телефонів так чи інакше виникає ситуація, коли закінчуються гроші на рахунку. На сьогодні практично всі оператори розробили послуги, завдяки яким можна взяти так звані грошові позики, якщо виникає екстрена ситуація.

Гроші на замовлення мтс: чи можна їх отримати абонентам?

Звичайно, якщо ви не маєте грошей на рахунку,  є можливість надіслати безкоштовне sms-повідомлення з проханням передзвонити або поповнити рахунок на вашу користь. Ви також можете попросити когось із знайомих покласти вам деяку суму, щоб мати можливість користуватися послугами МТС Передплата.

Читайте також Як скинути гроші з мтс на лайф: неможливе можливо?

Коли всі перераховані можливості вичерпані або не є актуальними, можна скористатися можливістю замовити гроші на замовлення на мтс.

Яким чином можна замовити екстра гроші?

Щоб мати можливість для замовляння екстра грошей, абоненту треба відповідати деяким вимогам:

 1. Він повинен бути користувачем МТС більше трьох місяців. Це мінімальний термін.
 2. Витрати за поточним рахунком повинні перевищувати ліміт в 10 гривень.
 3. Гроші на замовлення мтс можна отримати, якщо абонент користується послугами тарифів в рамках Передплати.
 4. Та якщо абонент раніше користувався послугою «Екстра Гроші», усі заборгованості повинні бути сплачені у повному обсязі.

Читайте також http://mobilebattle.com.ua/yak-perejti-z-kontraktu-na-peredoplatu-mts/

Лише за умови відповідності усім вищезазначеним вимогам користувач може замовити цю послугу. Що стосується абонентів, які користуються послугами мобільних операторів на контрактній основі, вони не мають можливості замовити гроші на замовлення від мтс.

Екстра гроші: як ними користуватися?

Справа в тому, що сама процедура їх замовляння не є складною, вона досить елементарна. Для цього треба лише відправити пусте повідомлення  на номер 5010, після обробки якого ваш рахунок буде поповнено на 20 гривень. Як правило, все це відбувається менш ніж за 10 хвилин.

Как заказать экстра гроши на мтс: про це більш детально

Треба знати, що сума може бути зарахована не тільки на основний, а й на бонусний рахунок. Справа в тому, що на перший вони будуть зараховані лише тоді, коли на рахунку менше двох копійок залишилось. В протилежному сума «впаде» на додатковий та буде використовуватися згідно конкретної тарифікації, на яку підписаний абонент.

Читайте також Тарифи мтс контракт. Які вони бувають?

Перевірка рахунку здійснюється за допомогою звичних команд:

 1. * 101 # — якщо вам треба дізнатися про стан справ на основному.
 2. * 101 * 10 # -  ця команда стосується додаткового.

Важливо знати, що гроші на бонусному рахунку  треба використати протягом 30 календарних днів. В протилежному випадку, коли вони після вказаного  терміну не вичерпані, вони просто ліквідуються. А повернути їх оператору ви повинні будете в повному обсязі, незалежно від суми використання.

Гроші на замовлення на мтс: як їх повертати?

Якщо ваш абонентський номер відповідає всім вимогам, затвердженим компанією, ви можете скористатися послугою «Ектра Гроші». Сплата за її користування складатиме 2 гривні, отже, повернути ви маєте 22 грн.

Згадаймо про те, що в разі непогашення заборгованості абонент не має права користуватися послугами в повному обсязі. Тому, щойно рахунок буде поповнено, вищезазначена сума буде списана відразу.

Читайте також Як дізнатися місцезнаходження абонента МТС

Оскільки ця послуга – все ж таки кредит, хоч і невеличкий, треба нею користуватися лише за умов впевненості в тому, що ви зможете потім його відшкодувати. Також варто згадувати, що позика може потрапити на додатковий рахунок, що передбачає її використання протягом місяця. В протилежному випадку трата грошей буде марною.

Якщо ви все ж таки вирішили замовити гроші на рахунок, треба завчасно вивчити умови надання послуги, щоб не зіштовхнутися з невідомими проблемами і не потрапити у незручне становище. Тоді користування додатковими грошима буде нести радість та задоволення.

загрузка...

2 Коментарі до Гроші на замовлення мтс. Як їх отримати та як їх повернути?

 1. Александр:

  Услуга афёрная. Взял деньги в кредит, они попали на вспомогательный счёт. Звонить не могу никуда, только смс. Отдать надо будет 22грн. Украина, чо

 2. Дима:

  Деньги в данной услуге поступают на основной счёт если на нём менее 2 копеек. Каждый месяц пользуюсь и все норм. P.S. С сентября услуга стоит 3 грн. а не 2.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>