Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги Киевстар > Діджингли діджус. Де скачати, як активувати та як відключити?

Діджингли діджус. Де скачати, як активувати та як відключити?

Аби виділитися з-поміж інших абонентів мобільного зв’язку, достатньо підключити послугу ді джингл і встановити мелодію замість гудків, обравши щось на свій смак із запропонованих розділів. Діджингли діджус регулярно поновлюються, всі музичні новинки та популярні хіти завжди присутні в списках, тому у вас завжди є шанс поділитися з близькими своїми музичними вподобаннями. Така послуга вже кілька років залишається однією із найпопулярніших у всіх абонентів Діджус та Київстар.

Читайте також Як відключити діджингл від Київстар?

Як активується послуга ді джингл

Ді джингл – послуга мобільного оператора, за умовами якої на 31 день замість гудків виклику за вашим номером підключається обрана мелодія. При бажанні ви можете подарувати мелодію іншому абоненту на 7 днів, вказавши його номер та оплативши послугу. За одним номером можна закріпити одразу декілька мелодій, також ви можете самостійно обрати для них час програвання, а також окремих абонентів для кожного ді джингла. Для активації слід зателефонувати за коротким номером послуги діджингл 465 і скористатися підказками голосового меню.

Як працювати зі списком діджинглів діджус

Аби переглянути запропоновані композиції, ви можете відвідати один із сайтів http://djingle.kyivstar.net/main.asp. або http://465.ua, на яких розміщена вся необхідна інформація: назва мелодії, термін дії, вартість. В голосовому режимі ви теж ознайомитесь із музикою, якщо зателефонуєте за спеціальним номером діджинглів 465. Останній варіант активації послуги вартісний.

Читайте також Діджингл Київстар список мелодій. Як їх прослухати?

Мелодії як і на сайтах, так і за номером 465, розформовані по списках, аби вам було зручніше зорієнтуватися. Також на сайтах є пошукові системи, де діджингли можна знайти просто за назвою. При необхідності можна продублювати мелодію, ввівши номер абонента, у якого ви чули особливий хіт, що вам припав до душі.

Якщо вже вам хочеться виділитися ще більше, і проста музика для вас – це занадто просто, то в спеціальному розділі меню діджинглів ви можете створити та записати свою індивідуальну мелодію чи привітання, а от скачати діджингли на свій телефон чи комп’ютер ви не зможете.

У випадку, коли кошти за мелодію не сплачено, вона відключається і замість неї активується стандартна тема «До Елізи» Бетховена. Останнім часом все частіше абоненти скаржаться, що оператор вже й за цю мелодію знімає кошти, хоча цей факт ніде не підтверджується і повідомлення про зміну умов тарифікації не було.

Читайте також Як поповнити рахунок київстар через платіжну картку?

Як відключити діджингл

Дуже часто оператор вдається до хитрощів і підключає своїм абонентам мелодії без попередження, або ж продовжує дію подарунка вже за рахунок абонента. Тому кожному необхідно знати, як відключається діджингл. Для цього варт зателефонувати за номером 465 й виконати відключення в голосовому режимі, прослухавши меню і підтвердивши своє побажання. Вартість дзвінка складає 0,1грн/хв. Про відключення послуги на номер абонента прийде СМС-повідомлення інформаційного характеру.

Також послуга відключається через СМС-повідомлення з текстом 012 на номер 465. Таке повідомлення безкоштовне.

Часто у абонентів закріплено за номером кілька хітів, аби не платити за окремий з них, відправте повідомлення на номер 465 у такому форматі:

013 код мелодії

Цей діджингл буде відключено на протязі доби.

Аби отримати інформацію про стан послуги, відправте повідомлення з текстом 014 на номер 465.

Читайте також Тарифи київстар для дзвінків за кордон. Який обрати?

Діджингл зробить ваш світ веселішим

Кожен абонент може підключати нову музику замість гудків, змінювати їх, записувати особисте привітання, тільки не можна скачувати діджингли. Мабуть, ця послуга ніколи не перестане бути популярною серед абонентів Діджус та Київстар.

загрузка...

Коментарі до Діджингли діджус. Де скачати, як активувати та як відключити?

  1. vikky:

    А вот сделать перевод на карту и по номеру телефона вроде делают но чтоб с мобильного на карту бросить я пользуюсь приложением Глобал так как по-другому не нашла как https://global24.pro и когда перевожу так Global-телефон то деньги сразу заходят

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>