Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги МТС > Бонуси МТС Україна — міняй на все, що подобається

Бонуси МТС Україна — міняй на все, що подобається

Ви є абонентом МТС Україна — тоді швидше реєструйтесь і користуйтеся послугами програми «МТС Бонус». Послуга розрахована для користувачів МТС Передоплата, після підключення, вона стає частиною тарифного плану, даючи Вам безмежні можливості.

Якщо Ви проживаєте на території України і Ви досягли віку 16 років — Ви можете скористатися програмою МТС Бонус. Послуга доступна користувачам МТС Передоплата, за винятком таких тарифів: «Простий МТС», всі тарифи CDMA і Турист, MTC 2012, Partner New і Travel SIM та «Супер МТС Команда3D».

Читайте також Як перекинути гроші з МТС на МТС? Зручний сервіс

Реєструйся і отримуй бонуси МТС Україна

Для активації МТС Бонус, потрібно відправити порожнє SMS або в тілі листа слово «activ» на короткий номер 820, відправка SMS — повідомлення абсолютно безкоштовна, послуга буде активована протягом однієї доби, про що Ви отримаєте повідомлення.

Після здійснення реєстрації Ви стаєте учасником даної програми і починаєте отримувати бонуси, які будуть нараховані за програмою «МТС Бонус». Тепер потрібно дізнатися, як обміняти бонуси на гроші МТС ? Використовувати їх можна для отримання послуг від компанії МТС Україна і послуг партнерів, на спеціальних умовах передбачених проведеної акцією. Оператор має право самостійно змінювати умови та обсяг послуг, без узгодження з користувачами.

Нарахування бонусів здійснюється за формулою:

- Сума витрат на мобільний зв’язок від 2 до 310 гривень на місяць

зарахування 1 гривня = 1 бонус

- Сума витрат на мобільний зв’язок більше 310 гривень на місяць

Читайте також Мтс деталізація дзвінків безкоштовно. А як це зробити?

зарахування 310 бонусів, незалежно від суми

- Сума витрат на мобільний зв’язок менше 2 гривень на місяць

зарахування не виробляється

Нарахування проводиться 1 раз на місяць, за витрати в попередньому місяці, до 15 числа поточного. Бонуси не нараховуються на абонентську плату або підключення стартових пакетів. Пройшовши реєстрацію, Ви отримуєте 200 бонусів.

Ти абонент МТС Україна — МТС бонус твоя перевага

Бонуси, які були отримані, Ви можете використовувати для оплати послуг мобільного зв’язку або отримання на спеціальних умовах товарів і послуг в MТC або у їх партнерів.

Якщо Ви хочете використовувати бонуси для отримання послуг мобільного зв’язку, Ви можете обміняти їх, на поповнення:

- Свого додаткового рахунку на суму від 5 до 100 гривень,

Читайте також Як передати гроші з Київстару на МТС — чи можливо це

- Від 20 до 200 SMS — повідомлень,

- Від 5 до 50 МMS — повідомлень,

- Від 50 до 1000 Mb у рамках GPRS -пакета,

- Від 20 до 100 Mb і SMS в рамках GPRS + SMS -пакета,

- Отримати 10 % знижку на послуги зв’язку.

Як обміняти бонуси на гроші МТС — потрібно зі свого номера, набрати комбінацію

* 777 * 2 * 1002 # (остання цифра вказується відповідно до суми 1003, 1004, 1005, 1006, 1007 ) і натиснути клавішу виклику.

перевірка бонусів МТС здійснюється за допомогою запиту: * 777 * 1 # або

відправки SMS на короткий номер 20172.

При виникненні труднощів з обміном бонусів, Ви можете звернутися в Контактний центр, набравши з мобільного телефону — номер 111, дзвінки в межах України не тарифікується.

Читайте також Як перекинути гроші з МТС на МТС? Зручний сервіс

Якщо Ви хочете використовувати бонуси для отримання товарів і послуг, Ви можете обміняти їх, на підставі ваучера. Для цього Вам потрібно зареєструватися на сайті компанії в розділі «Реєстрація» або заповнити реєстраційну форму в будь-якому відділенні і магазині «МТС Україна». Зареєструватися мають право всі абоненти, незалежно від використовуваного тарифного плану. Отримати ваучер на товари або послуги Ви зможете на поштову адресу, який вказали в реєстраційній формі протягом декількох днів. Скористатися ваучером можна протягом двох місяців, дата видачі вказується на самому ваучері. Якщо сума товарів або послуг більше розміру знижки ваучера, різницю абонент повинен сплатити самостійно.

Як обміняти бонуси на гроші МТС

Обміняти бонуси, які були накопичені за програмами «МТС Бонус» або Мобільний Бонус МТС, на товари і послуги не складно. Перевірка бонусів МТС здійснюється для можливості контролювати свій баланс. Ви зможете обміняти бонуси на подарунки вартістю понад 500 бонусів або ваучери різних магазинів і ресторанів.

MТC має право самостійно змінювати умови акції. Бонуси можуть бути анульовані:

- При зміні тарифного плану,

- У разі якщо протягом 365 днів не було скоєно жодного вихідного дзвінка, SMS або MMS зі свого номера телефону,

- Якщо протягом 365 днів було зібрано менше 200 бонусів.

Після анулювання, бонуси не відновлюються.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>