Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги МТС > Безмежне спілкування з послугою «далі з мтс більше спілкування»

Безмежне спілкування з послугою «далі з мтс більше спілкування»

Публічна компанія МТС надає різноманітні послуги з 1993 року. Сьогодні це вже розвинена мобільна телесистема з великим досвідом роботи. Найбільш популярною сучасною пропозицією компанії є послуга далі з мтс більше хвилин.

Для кого підійде послуга далі з мтс більше спілкування?

Кожна послуга розрахована на певне коло користувачів. Безліч пропозицій існує саме для того, щоб кожен абонент вибрав яку небудь для себе.

Читайте також Гроші на замовлення мтс. Як їх отримати та як їх повернути?

Любиш спілкуватися з друзями? Чи десятки клієнтів вимагають телефонного оповіщення? Тоді послуга далі з мтс більше хвилин підійде ідеально, щоб заощадити гроші і насолодитися промовою, що по той бік телефону.

Послуга розрахована на творчих людей, журналістів, молодь і просто комунікативних людей.

Послуга далі з мтс більше хвилин: суть та переваги

Можливості послуги розширилися з 15 вересня і послуга вже встигла завоювати вдячність абонентів.

Суть така: чим більше користувач розмовляє по мобільному телефону, тим більше надається безкоштовних хвилин, смс — повідомлень, а також можливостей виходити в Інтернет. Така залежність дозволяє без труднощів спілкуватися і отримувати за це бонуси. Істинна назва послуги — «Супер МТС 3D Нуль».

Читайте також Як скинути гроші з мтс на лайф: неможливе можливо?

Таким чином, чим більше абонент проводить часу з послугами МТС, тим більше вони розширюються.

Як підключити послугу «Далі з МТС більше хвилин»?

Підключення можливе лише за наявності пакета МТС з тарифом під назвою супер МТС 3D Нуль. Потім можна перейти до активації. Для цього потрібно відправити смс — повідомлення на номер, що складається з трьох п’ятірок: 555. Повідомлення має бути порожнім. Деякі телефони не дозволяють відправляти такі смс, тоді можна включити в повідомлення будь-яку букву, але тільки не цифру.

Читайте також Як перейти з контракту на передоплату мтс?

Після активації бажано поповнити баланс приблизно на 40 гривень. Тоді прийде повідомлення про те, що операція пройшла успішно. Тепер протягом місяця потрібно проговорити більше, ніж 100 хвилин або відправити більше 20 — ти смс — повідомлень, або передати більше 20 — ти мегабайт. Лише в цьому випадку з наступного місяця послуга збільшить свою номінальну вартість.

Питання без відповіді – мтс більше спілкування

Додаткову інформацію про послугу далі з мтс більше хвилин можна дізнатися на офіційному сайті оператора України або, зателефонувавши в один із сервісних центрів, де консультанти дадуть відповіді на все, що цікавить.

Читайте також Тарифи мтс контракт. Які вони бувають?

Бути далі з мтс, значить, бути на крок попереду!

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>