Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги Лайф > Безлімітний інтернет від Life.

Безлімітний інтернет від Life.

Давно мрієте про безлімітний інтернет? Тепер можна заглиблюватися в мережі глобальної павутини, не звертаючи уваги на трафік — Life дарує своїм абонентам таку можливість.

Однак зверніть увагу на те, що швидкість, з якою працюватиме інтернет, коливається в межах 200 кб / сек. При такій швидкості неможливо дивитися відео в режимі онлайн або ж скачувати великі файли. Скоріше, подібна послуга розрахована на любителів соцмереж, яким не потрібно більше, ніж просто можливість відкривати сторінки і прочитувати повідомлення.

Як підключити безлімітний інтернет від Life?

Для того, щоб послуга почала діяти, достатньо лише набрати на своєму мобільному комбінацію з кількох цифр: * 123 * 10 # і натиснути клавішу виклику.

Другий не менш доступний спосіб — відправка SMS — на номер 123. Потрібно відправити повідомлення з текстом Bezlim VKL. Як результат — Услу буде активована протягом доби з моменту замовлення.

Якщо вам зручніше активувати послугу через інтернет, то такий спосіб теж можливий. Потрібно перейти за посиланням https://my.life.com.ua/web/login.jsp?locale=ua і увійти в систему. Для тих, хто вперше користується сервісом самообслуговування, потрібно буде пройти процедуру реєстрації.

Причому, за допомогою цієї системи можна контролювати всі надані оператором послуги. Увага! Підключення до даного пакету за деякими даними припинено з 29.05.2013. Всі подробиці дії цієї а також будь-якої  іншої послуги потрібно обов’язково дізнаватися у оператора мобільного зв’язку.

Скільки коштує безлімітний інтернет від Life?

Вартість одного пакету становить 125 грн, а термін дії — 30 днів. Зверніть увагу, надалі послуга буде продовжуватися автоматично (без повідомлення), за умови, звичайно, що на рахунку абонента достатньо коштів для цього.

У випадку, якщо на рахунку недолік засобів для зняття абонплати, в силу вступають умови, за якими абонент щодня оплачує 4, 90 грн / день, після чого йому надається 300 Мб трафіку на залишок дня.

Як перевірити термін дії безлімітного інтернету Life?

Для того, щоб дізнатися термін дії послуги, вам необхідно буде набрати на телефоні комбінацію * 121 # і натиснути клавішу виклику.

Як відключити послугу безлімітний інтернет від Life?

Найпростіший спосіб зробити це — набрати на мобільному * 123 #, а потім — в меню вибрати «Інтернет послуги». Останній пункт — «Вимкнути».

Другий спосіб — SMS-повідомлення з текстом Bezlim VKL на номер 123. Ну і третій, традиційно — через систему «Мій Life».

Якщо ви хочете поспілкуватися з одним з операторів Life і і особисто задати питання щодо дії тарифу або послуги, зробити це можна, зателефонувавши за номером 5433.

загрузка...

Коментарі до Безлімітний інтернет від Life.

  1. Хочу підключитись 3G

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>