Битва мобильных операторов > Услуги операторов > ММС > Безкоштовні ммс на Київстар. Де та як їх відправити?

Безкоштовні ммс на Київстар. Де та як їх відправити?

Послуга ммс київстар внесла нові фарби в світ мобільного спілкування. Вона дала можливість абонентам ділитися між собою фотографіями, картинками, музикою і навіть короткометражним відео, також в ММС-повідомлення поміщається більше тексту, ніж у СМС. Перш ніж відправити ммс на київстар, слід упевнитися, що ваш мобільний телефон налаштований на передачу повідомлень, а на рахунку є достатньо коштів. Але є й способи відправки ммс на київстар безкоштовно, для яких обов’язкова наявність персонального комп’ютера.

Читайте також Відправка ММС на Київстар з комп’ютера безкоштовно. Як та де?

Як налаштувати смс і ммс київстар

Щоб відправка і прийом ММС на телефоні була можливою, відправте на номер 4660 СМС-повідомлення з текстом 3 відразу після активації сім-карти. Часто налаштування на телефон приходять автоматично. Їх потрібно просто зберегти, нічого не змінюючи.

Якщо ви не можете відправити СМС, значить потрібно налаштувати центр смс київстар. Для цього потрібно знайти в меню налаштувань телефону пункт «СМС центр» і там вказати відповідний номер. Для абонентів контрактної форми номер центру смс київстар +380672020000, а для передоплати — +380672021111.

Читайте також Як відправити ММС на Київстар з комп’ютера безкоштовно?

Як зробити ммс на київстар безкоштовними?

Щоб не платити за передачу даних мультимедіа, можна скористатися спеціальними серверами, де відправляються ммс київстар безкоштовно. Єдиний їхній мінус полягає в тому, що на телефоні одержувача попередньо потрібно відкрити доступ до таких повідомлень. Зробити це можна за допомогою безкоштовного СМС на номер 7021. Після цього на ваш номер можуть приходити масово спам-повідомлення, тому закрийте доступ цих повідомлень за допомогою СМС на номер 7020. Якщо вам цікавий статус послуги, відправте СМС на номер 7022.

Для відправки ммс на київстар зайдіть з комп’ютера на спеціальний сайт, виберіть на телефоні файл для відправки, створіть повідомлення, і можна відправляти. До речі, замість номера відправника можна вказати будь-яке слово, і одержувачу ММС прийде саме під цим ім’ям.

Сайти для безкоштовних ммс на київстар

http://www.delovoyweb.narod.ru/

http://mms.sms.dn.ua/

http://otpravsms.ho.ua/

http://ukraine-ru.net/?set=sms

http://otpravka-sms.com/

Читайте також Як подивитися ММС через інтернет на Київстар?

Як безкоштовні ммс київстар прочитати?

Тепер головний нюанс. Якщо безкоштовні ммс на київстар відправлялися з одного з цих сервісів, одержувачу прийде посилання на файли, які були відправлені в повідомленні. Щоб відкрити ці файли, слід перейти за посиланням і завантажити їх на свій телефон.

Є й спосіб, за допомогою якого ммс київстар читаються через комп’ютер. Для цього потрібно зареєструватися на сайті оператора http://www.starport.com.ua. Після реєстрації ви зможете переглядати київстар ммс альбом з усіма повідомленнями, надісланими з вашим номером. За допомогою налаштувань ви можете розширити доступ до ММС, підключивши доставку повідомлень паралельно на вашу електронну адресу.

Також до київстар ммс альбомами є на ідентифікаторі повідомлень. На сайті http://mms.kyivstar.net/mmbox/otp.html потрібно просто вказати свій номер і ID того повідомлення, яке вас цікавить. ID ви можете прочитати в інформаційному СМС-повідомленні, яке прийшло на ваш номер.

Читайте також Як подивитися ММС на сайті Київстар через інтернет?

Недоліком перегляду ММС таким способом є те, що вони дійсні тільки 5 днів з моменту відправлення. По закінченню цього терміну повідомлення видаляються.

Як бачите, ммс київстар безкоштовні таки існують і без спеціальних пропозицій, акцій і тарифів. Відправити їх можна з комп’ютера, просто вказавши номер одержувача і вибравши потрібний файл. Але одержувач не завжди зможе подивитися ММС, тому що попередньо потрібно налаштувати доступ до безкоштовних повідомленнь, і проглядаються такі ММС тільки через інтернет.

загрузка...

Коментарі до Безкоштовні ммс на Київстар. Де та як їх відправити?

  1. Виктория:

    Очень старая информация, сейчас уже столько можно делать с киевстар, а если быть точнее можно было. Я пользовалась услугой смарт-деньги, мне очень было удобно с баланса оплачивать различные услуги. Но т.к. оно не работает, а через сайт очень сложно это делать, нашла другой способ как вывести с киевстара деньги легко через Global24. Получается с киевстар переводишь на кошелек с комиссией 2.5%, потом с кошелка на карту банка с комиссией 1%, по итогу 3.5%. А многие услгуи вообще можно оплатить без комиссии.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>