Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги МТС > Антивизначник номера МТС

Антивизначник номера МТС

Сьогодні засекретити свій номер — пари дрібниць. Замовивши послугу «Антивизначник номера», ви зможете дзвонити іншим без якого або ризику, що ваш номер буде визначений.

Але як зробити так, щоб можна було побачити номер того, хто телефонував вам із засекреченим номером? Шляхи всього два: ви або якимось чином змусите написати абонента вам повідомлення, або ж скористаєтеся сервісом «Супервизначник номера МТС». При цьому послуга надається всі без винятку абонентам, незалежно від форми обслуговування або тривалості перебування в мережі МТС.

Дія послуги поширюється на всю Україну, а що стосується роумінгу — тут можуть виникнути складнощі або збої.

Як активувати «Супервизначник номера» на МТС

Для контрактних абонентів та функціонування за передоплатою існують різні способи активувати послугу. Для передплаченого зв’язку потрібно відправити на номер 3410 порожнє СМС-повідомлення.

Для тих абонентів, які не мають можливості для відправки СМС, достатньо буде набрати на своєму телефоні комбінацію * 101 * 410 #.

Договірна основа передбачає інші способи підключення послуг. Для цього знадобиться зателефонувати за номером 111 і, керуючись підказками оператора, зробити все самостійно. Крім того, вам можуть допомогти в найближчому фірмовому магазині МТС, де можна залишити заявку на активацію.

Ще один спосіб — скористатися сервісом через інтернет, завдяки «Інтернет помічнику».

Плата за користування послугою «Супервизначник номера» МТС

Контрактні абоненти, як відомо, отримують від оператора значні знижки. Це ж правило діє і в даному випадку — плата складе 100 грн. і проплачується лише одноразово.

Крім одноразового внеску абоненту належить щомісячна плата в розмірі 30 грн. для абонентів передплаченого зв’язку правила залишаються тими ж самими — одноразова плата складе 100 грн. Але в той же час, щоденний внесок складе 1 грн / день, що на 1 грн більше, ніж для контрактників.

Умови відключення послуги «Супервизначник номера» МТС

Абоненти передплаченого зв’язку мають можливість деактивувати послугу, лише відправивши пусте СМС на нормі 3411.

Абоненти, які не мають в даний момент можливості відправляти СМС, можуть зробити це, набравши на мобільній комбінацію * 101 * 411 # і натиснути кнопку виклику.

Контрактні абоненти можуть відключити послугу, звернувшись до сервісного центру або фірмовий магазин мережі МТС, і залишити там заявку на деактивацію. Другий спосіб — дзвінок на номер 111.

Онлайн можливість — той же «Інтернет помічник».

Повторне підключення послуги можливо на колишніх умовах.

Читайте російською.

загрузка...

Коментарі до Антивизначник номера МТС

  1. Я могу вам рассказать как можно вывести деньги с мобильного счета киевстар, это можно сделать при помощи электронного кошелька Global24. У них самые минимальные проценты и самое главное для что не нужно никаких документов для подтверждения операций. При этом с Global24 можно купить Payeer. C киевстар это невозможно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>